Rezultate te kerkimit per termin: +Mbrojtja

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.525Z

Pa Gatuzon, mbrojtja e Milanit e zbuluar

Trajneri i Milanit, Karlo Anceloti i ka keshilluar lojtaret, para perballjes me Udinezen, ne "San Siro", te shtunen ne mbremje. Mbrojtja e Milanit ishte e varfer dhe kjo u pa qarte ne ndeshjen e fundit, kur i mundi 4-2 Juventusi. Barazimi i fundit, ne kupen UEFA, 2-2. me Volsburg, i siguroi vendin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.213Z

Trafikimi, mbrojtja kërkon pafajësi për të pandehurit

30/03/2005  Megjithëse organi i akuzës ndryshoi kualifikimin e veprës penale, mbrojtja përsëri mbeti e pakënaqur. Në seancën e djeshme, katër avokatët e të pandehurve Besim Metani, Sofie Kadriu, Besim Çoko dhe Musa Sina, kërkuan pafajësi dhe heqjen e gjobës për secilin. Mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.802Z

Terry: Mbrojtja do të jetë çelës i suksesit

Mbrojtësi i kombëtares angleze, John Terry, thekson se nëse mbrojtja luan mirë ata do të mund të shpresojmë në një sukses më të madh në Kampionatin Botëror. "Përzgjedhësi ka thënë se me shpejtësinë që kemi dhe kualitetin për të sulmuar, gjithmonë do të krijojmë shanse dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.224Z

Mbrojtja e vlerave kombëtare, AK maratonë panshqiptare

TIRANË-Aleanca Kuq e Zi publikoi sot kalendarin dhe aktivitet brenda dhe jashtë vendit nën moton “Maratona Kuq e Zi”. Qëllimi i kësaj maratone të Aleancës Kuq e Zi është promovimi dhe mbrojtja e vlerave kombëtare dhe historike kudo ku ka shqiptarë si dhe shndërrimi i AK në l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.384Z

Prifti: Prioritet mbrojtja e konsumatorëve

Mbrojtja e konsumatorëve është një nga prioritet e ministrisë së Ekonomisë. Kështu është shprehur kreu i kësaj ministrie Dritan Prifti. Sipas tij, grupet e inspektimit në institucione të ndryshme nuk po bëjnë punë të kënaqshme dhe për këtë arsye ministria e ekonimisë ka vendso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.295Z

Hagë, mbrojtja kërkon lirimin e Gotovinës

Mbrojtja e gjeneralit kroat Anta Gotovina ka kërkuar nga Dhoma e Apelit e Tribunalit Ndërkombëtar të Hagës, të shfuqizojë vendimin e shkallës së parë dhe të lirojë Gotovinën nga akuzat për përndjekjen e banorëve serb&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.796Z

Milan, telashet nisin nga mbrojtja

17/05/2005  Kuqezinjtë kanë shfaqur probleme të mëdha javët e fundit në repartin e mbrojtjes, i konsideruar më i sigurti Pas barazimit në Leçe, Milani i ka thënë përfundimisht lamtumirë titullit kampion dhe tani e gjithë vëmendja është spostuar te finalja e Ligës së Kamp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama