Rezultate te kerkimit per termin: +Mbshtetja

Meta: total 156 / total_found 156 / time 0.000 / keyword[0] mbshtetja / docs[0] 156 / hits[0] 174 /
No Pic available
  • 2010-08-25

Topalli takon Lohan: Do zbatojmë çdo dokument të BE-së

Kreu i delegacionit t Komisionit Europian, drejt largimit. Shtatori, pa ambasador Parlamenti shqiptar zotohet se do t vlersoj do raport dhe dokument t Bashkimit Europian si nj axhend prioritare t Kuvendit. Ky premtim shtgjat takimit t lamtumirs mes Kryetares s Kuvendit, Jozefina Topalli, dhe ambasa

No Pic available
  • 2010-08-24

Vokshi: Rama sulm brutal privatësisë sime

Deputetja, flet për ditët e saj përballë akuzave të Kryebashkiakut sht nj grua e fort por brenda saj nuk mund t fshihet kurrsesi brishtsia. E mbushur me indinjat, e lnduar, por me dinjitet, sepse Albana Vokshi do t’a mbroj veten dhe familjen e saj deri n fund. Aj

No Pic available
  • 2010-08-23

Serbët u tremben arrestimeve në veri

Politikant e pakics n Mitrovic kundrshtojn EULEX-in. Shqiptart e mbshtesin Paralajmrimet e misionit t Bashkimit Europian pr polici e drejtsi n Kosov pr nisjen e arrestimeve t personave q kan shkelur ligjin n veri, kritikohen nga prfaqsues t serbve t ksaj pjese t vendit. Qeveria mbshtet veprimet e EU

No Pic available
  • 2010-08-23

Tahiri: Albana Vokshi të mbajë përgjegjësi ligjore

shtja “Vokshi”, PS: Akuzat tona jan t dokumentuara Partia Socialiste kat ditur dje se krkon zbatimin e prgjegjsive ligjore pr deputeten demokrate Albana Vokshi. Nnkryetari i grupit parlamentar t saj, Saimir Tahiri, deklaroi dje se t gjitha akuzat e hedhura ditt e fundit ndaj deputetes n

No Pic available
  • 2010-08-23

Polemika dhe tension në Elbasani-Tirana 1-1

Nj penallti i shpton 24 her kampiont e Shqipris Nj penallti e shpton Tirann nga humbja n ndeshjen e par t Kampionatit t 72 kombtare, t luajtur dje n stadiumin “Ruzhdi Bizhuta” kundrejt debutuesit Elbasani, t saporikthyer n Kategorin Superiore, pas nj sezoni n Kategorin e Par. Stadiumi is

No Pic available
  • 2010-08-23

Mënyra e qëndrimit

Sa e rndsishme sht pr shndetin Zakonisht kur ankohemi nga dhembjet e ndryshme trupore, ia hedhim fajin puns, por nuk e kuptojm se ato shkaktohen nga mnyra e gabuar e t ndenjurit ulur ose n kmb. Specialistt q mbulojn kt sektor japin kshilla pr parandalimin e dhembjeve q vijn prej tyre Kur kemi dhemb

Qeveria do të rikonstruktojë vendin ku ruhen kutitë e votimit
  • 2010-08-22

Qeveria do të rikonstruktojë vendin ku ruhen kutitë e votimit

Vendimi N buxhetin e vitit 2011 jan akorduar 26 milion lek pr magazinat e Lundrs Qeveria vendosi n procesin e rikonstruktimit godinn ku ruhen kutit e votimit t zgjedhjeve t 28 qershorit. N buxhetin e shtetit t vitit t ardhshm, Kshilli i Ministrave ka vendosur t prdor 26 milion lek pr rindrtimin e k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama