Rezultate te kerkimit per termin: +Me +Ministrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.028Z

Kodi i Etikës jo me policë

02/05/2005  Kodi i Etikës nuk duhet të zbatohet me policë, atë duhet ta kontrollojnë mendja dhe qytetarët, tha Moisiu, ndërsa foli për politikën dhe zgjedhjet. “Po shoh që në këto zgjedhje po hyjnë edhe njerëz që kanë poste dhe që manaxhojnë fonde të mëdha, nëse kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.808Z

Incidenti me flamurin, Greqia kërkon ndjesë

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Dimitris Avramopulos i ka kërkuar zyrtarisht ndjesë publike Shqipërisë për incidentin me flamurin shqiptar. Mesohet se ministri Avramopulos i ka telefonuar homologut të tij shqiptar duke i kërkuar personalisht ndjesë duke theksuar se ky incident nuk do të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.616Z

Nishani takohet me homologun kuvajtian

Ministri i Drejtësisë Bujar Nishani është takuar me zv/kryeministrin dhe ministrin e Drejtësisë së Kuvajtit, Rashid Abdulmohsen Al-Hammad. Sipas një komunikate të shpërndarë nga ministria, Nishani bëri një panoramë të punës që ka bërë në drejtimin e Ministrisë së D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.581Z

Vetëvendosje gjuan me vezë Hajredin Kuçin (Video)

Aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje para pak çastesh e kanë gjuajt më vezë ministrin e drejtësisë, Hajredin Kuçin. Zerin.info iu sjellë videon  AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; https://

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.307Z

NATO, angazhim per me shume fonde per FSK-ne

Zevendeskomandanti i NATO-s per Evropen, gjenerali John McColl gjate nje vizite ne Kosove ka rikonfirmuar mbeshtetjen e Aleances ndaj ngritjes se kapaciteteve te Forces se Sigurise se Kosoves. Ne takimin e zhvilluar me ministrin e FSK-se Fehmi Mujota dhe komandantin e kesaj njesie gjener

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.465Z

Vëllai i ministrit të LSI sherr me Ditmir Bushatin: Të q* ropt

Vëllai i ministrit të Mjedisit, Lefter Kokës, Leonard Koka ka patur përplasje të ashpra me ministrin e Jashtëm, Ditmir Bushati. Panorama publikon disa SMS ku Leonard Koka bënte sherr me SMS me ministrin Bushati për emërime në diplomacinë shqiptare. Në një moment, madje ai edhe e sha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.458Z

Ministri me FFK-në

Ministria e Sportit e ka shprehur gatishmërinë ta ndihmojë Federatën e Futbollit të Kosovës, në rrugën e saj drejt ndërkombëtarizmit. Madje, udhëheqësit e futbollit kosovar tashmë po koordinohen me ministrin Memli Krasniqi, që nëpërmjet Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv, t’i det

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama