Rezultate te kerkimit per termin: +Me +Ministrin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.492Z

Juristja nuk pranon pajtim me ministrin

Tirane - Studentja kandidate per Magjistrature nuk pranon pajtimin me ministrin e Drejtesise, Enkelejd Alibeaj dhe me drejtoreshen e shkolles. Deshton seanca e zhvilluar dje qe linte ne dispozicion te paleve mundesine per marreveshje ne lidhje me padine per demshperblim moral nga Rudina Murataj, e c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.790Z

Ambasadori Arvizu takim me ministrin Imami

Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Aleksandër Arvizu ka vizituar sot Ministrinë e Mbrojtjes ku është takuar me kreun e saj Arben Imami. Vizita e diplomatit amerikan në ministrinë e mbrojtjes vjen në një moment kur ky institucion është ak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.474Z

Në takimin me ministrin Alibeaj, Busek:

Koordinatori i Paktit të Stabilitetit për Evropën Juglindore, z. Erhard Busek, përgëzon ministrin e Drejtësisë për hapat e ndërmarrë në ndryshimin e ligjeve me qëllim përmirësimin e klimës së biznesit në vend dhe reduktimin të korrupsionit. “Qeveria shqiptare po bën përpjekje m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.116Z

Carla Bruni, lidhje me ministrin e Jashtëm francez

Share Pavarësisht se është larguar nga pallati presidencial, Carla Bruni vazhdon që të jetë në qendër të mediave franceze. Sipas mediave, modelja dhe këngëtarja e njohur duket se ka pasur një lidhje të fshehtë dhe pasionante me ministrin e Jashtëm të sapoemëruar, Laurent Fabus. Kj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.016Z

Rama takim me ministrin bullgar: Bashkëpunim ekonomik

Kryeministri Edi Rama prit sot në takim, Ministrin e Jashtëm të Bullgarisë Kristian Vigenin, i cili po zhvillon një vizitë zyrtarë në Shqipëri. Në takim u vlerësuan marrëdhëniet shumë të mira mes dy vendeve dhe u shpreh gatishmëria për identifikimin e mundësive që zgjerojnë bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.258Z

Nano, darkë me ministrin Bode

 Aristir LumeziIsh-kryetari socialist Fatos Nano ka darkuar të dielën me ministrin e Financave, Ridvan Bode. Pa asnjë kujdes për të qenë larg syve të klientëve të lokalit të njohur “Sofra e Ariut”, në kodrat e Liqenit artificial të Tiranës, ish-kreu i ekzekutivit social

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.817Z

Meta me ministrin arab: Thellojmë bashkëpunimin

TIRANE- Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti Ministrin e Punëve të Jashtme të Emirateve të Bashkuara Arabe SH.T. Sheikh Abdullah bin Zayed Al Nahyan. Kryetari i Kuvendit Ilir Meta priti sot Ministrin e Punëve të Jashtme të Emirateve të Bashkuara Arabe SH.T. Sheikh Abdullah bin Zayed Al Nahya

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama