Rezultate te kerkimit per termin: +Mediu

Total: 7705
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.945Z

Fatmir Mediu ne Intervista

E enjte 27 Dhjetor 2012 1014 Fatmir Mediu ne IntervistaKryerepublikani Fatmir Mediu Kerkon nje kontrate te re me aleatin e vjeter PD ne zgjedhjet e ardhshme.Ne emisionin Intervista Mediu ka deklaruar se ne zgjedhjet e 2009 republikanet i dhane PD 2 mandate dhe nxorren vetem nje deputet nderkohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.478Z

Mediu spranon asgjë

Në cilësinë e personit nën hetim për parapërgatitjen e ngjarjes së Gërdecit, Fatmir Mediu ka mohuar me forcë dhe argument çdo dyshim të ngritur nga prokurorët TIRANË - “Nuk kam kryer asnjë shkelje ligjore në aktivitetin tim si ministër i Mbrojtjes&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.482Z

Mediu ne Tepelene

Tepelena ka qene stacioni i radhes per kreun e Partise Republikane, Fatmir Mediu, i cili u fokusua tek ato qe i quajti suksese te qeverise, anetaresimi ne NATO dhe aplikimi per ne Bashkimin Europian. Nje dite pasi shoqata pronesi dhe drejtesi firmosi nje marreveshje me “Polin e Lir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.082Z

Mediu apel pushteteve vendore

Mediu apel pushteteve vendore E enjte 17 Janar 2013 1503 p styletext-align justify Mediu apel pushteteve vendoreMinistri i Mjedisit Fatmir Mediu ben pergjegjes pushtetet vendore per situaten e mbetjeve urbane ne bashki e komuna Gjate analizes vjetore kreu i Mjedisit u kujtoi vendoreve perg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.458Z

Mediu vlereson anetaresimin

Per Kryetarin e Partise Republikane Fatmir Mediu anetaresimi i Shqiperise ne NATO eshte ngjarje historike per vendin. Kete deklarate Mediu e beri gjate prezantimit te kandidates se kesaj partie ne qarkun e Korces.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.621Z

Fushata, Mediu ne Diber

Kryetari i Partise Republikane, Fatmir Mediu i shoqeruar nga ministrja e Shendetesise, Anila Godo, vijoi tubimet elektorale ne Diber. Gjate fjales se tij, zoti Mediu u ndal te rendesia e zgjedhjeve te ardhshme, duke e cilesuar 28 qershorin diten kur do te vendoset e ardhmja e Shqiperise d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.494Z

Pensionet, Mediu kunder Berishes

Fatjona Mejdini Shuma e vendosur nga qeveria ne dispozicion te shperblimit te fundvitit per pensionistet, ka bere qe kryetari republikan, Mediu, te reagoje negativisht. Duke shfrytezuar tribunen e Asamblese se PR, kreu i Partise Republikane akuzoi dje qeverine se po tregohej e padrejte me trajtimin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama