Rezultate te kerkimit per termin: +Mediut

Total: 2245
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.329Z

Familjaret e viktimave te "Gerdecit", padisin Mediun

Familjaret e tragjedise se Gerdecit i jane drejtuar Gjykates se Larte me nje padi penale, per heqjen e imunitetit te ish-ministrit te Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Duke u bazuar ne nenin 19-te te Kodit Penal, dy prej te demtuarve ne kete tragjedi, Alketa Hazizaj dhe Roxhers Durdaj, i drejtohen gjykates q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.356Z

Mediu: Jo pazare, por sistem te paster

Kreu i Partise Republikane, Fatmir Mediu, deklaroi diten e djeshme se sistemi i ardhshem parlamentar nuk duhet te vendoset ne baze te preferencave te individeve te vecante. Sipas kreut te republikaneve, ne kete rast do te ishte nje pazar i paster politik dhe jo nje sistem i paster. "Nese mendohet qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.764Z

Analiza e mjedisit, Mediu: PS importoi plehra pa kontroll

Partia Socialiste nuk ka të drejtë morale për të kundërshtuar ligjin për menaxhimin e integruar të mbetjeve, pasi ata kur ishin në pushtet kanë lejuar importin e mbetjeve në Shqipëri pa u kontrolluar. Kjo akuzë në drejtim të parti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.740Z

Mediu Rezultati i zgjedhjeve kerkon analize te thelle

0 brbr SSSAbrASS brbrPas Dashamir Shehit te Levizjes per Zhvillim Kombetar edhe republikani Fatmir Mediu thote se rezultati i 21 qershorit duhet analizuar thelle nga opozitabrbr brbrArsyet e humbjes kryerepublikani i sheh tek kualiteti i kandidateve marredhenia brenda koalicionit opozitar si dhe or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.455Z

“Gërdeci”, familjarët kërkojnë përgjigje nga prokuroria për hetimet ndaj MediutNga TemaFamiljarët e viktimave të Gërdecit kanë kërkuar dje nga prokuroria që t’u kthejë përgjigje lidhur me kërkesën e tyre për hetimin e ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatm

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. “Gërdeci”, familjarët kërkojnë përgjigje nga prokuroria për hetimet ndaj MediutNga TemaFamiljarët e viktimave të Gërdecit kanë kërkuar dje nga prokuroria që t’u kthejë përgjigje lidhur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.366Z

Ekspertët ligjorë: Parlamenti të shkarkojë gjyqtarët që pushuan dosjen e MediutNga Parlamenti duhet të shkarkojë gjyqtarët që lejuan pushimin e çështjes penale ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu, në lidhje me tragjedinë e Gërd

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Ekspertët ligjorë: Parlamenti të shkarkojë gjyqtarët që pushuan dosjen e MediutNga Parlamenti duhet të shkarkojë gjyqtarët që lejuan pushimin e çështjes penale ndaj ish-ministrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.856Z

Shqyrtohet imuniteti i Mediut

Ka prfunduar mbledhja e Kshillit t Imuniteteve pr shqyrtimin e dokumentacioneve shtes t Prokuroris s prgjithshme pr heqjen e imunitetit t ish-Ministrit t Mbrojtjes, Fatmir Mediu. Mbledhja sht zhvilluar me dyer t mbyllura dhe n t jan shqyrtuar dokumenta konfidencial. Kshilli i Imuniteteve ka krkua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama