Rezultate te kerkimit per termin: +Mediut

Meta: total 1000 / total_found 2252 / time 0.001 / keyword[0] mediut / docs[0] 2252 / hits[0] 3918 /
Bëjeni Lulzimin të madh përsëri!
  • 2017-02-28

Bëjeni Lulzimin të madh përsëri!

Nga Mero Baze   Të gjithë demokratët ndjeheshin pak në siklet që Aleanca Kuq e Zi i ishte bashkuar kauzës së tyre, duke u turbulluar kujtesën dhe duke u prishur seriozitetin. Por e keqja nuk paska fund. Tani PD duket se po bëhet një bisht qesharak i AK. Gazeta zyrtare e PD, në p

Ejjjjjj intelektualë, Lulzim Basha ka vrarë!
  • 2017-02-18

Ejjjjjj intelektualë, Lulzim Basha ka vrarë!

Nga Erjon Braçe   Lulzim Basha paska gjetur zgjidhje; Ka fshehur të gjithë hajdutët e qeverisë së Sali Berishës ku ai ka bërë pjesë. I ka ndaluar të flasin, domethënë të shfaqen. E lexova kete edhe si kerkese te nje intelektuali. Ok, une e kuptoj qe Bode, Noka, Imami, Tafaj, P

Pritje e ethshme e Rex Tillerson për të takuar Med(i)uzën
  • 2017-02-05

Pritje e ethshme e Rex Tillerson për të takuar Med(i)uzën

Nga Anri Bala Lajmin në televizionin shqiptarë ABC News, që shpesh herë ngel në klasë, se: Fatmir Mediu ka takuar Sekretarin e Shtetit të SHBA-së Rex Tillerson, i cili nuk kishte as gjysëm ore që ishte votuar nga senati amerikan, mu duk një lajthitje pa dashje por me qëllim, nga ana

Ceremonia e Trump/ Mediu bën gafën e radhës, publikon ftesën që në fakt është biletë. Sa kushtoi ajo?
  • 2017-01-24

Ceremonia e Trump/ Mediu bën gafën e radhës, publikon ftesën që në fakt është biletë. Sa kushtoi ajo?

Ceremonia e Trump dhe ngutja e politikanëve nga Tirana për të marrë pjesë në të u bë tema e ditës në mediat tona. Arsyeja ishte e thjeshtë: Politikanët tanë nuk ishin ftuar, sepse protokolli amrikan e saktëson se ftesë kanë vetëm ambasadorët e emëruar në SHBA. Pjesa tjetër,

No Pic available
  • 2017-01-23

Entuziasmi për Trumpin, ka një kuptim në Tiranë!

Nga Mero Baze Shumë vëzhgues të politikës po vërejnë se ka një entuziazëm të tepruar kryesisht nga opozita për fitoren e Trumpit dhe nxitojnë të qetësojnë të entuziazmuarit. Në tërësi entuziazmi shikohet si një sforcim për fushatën zgjedhore që po afron dhe si një përpjek

Një ceremoni, dy ngërdheshje dhe 35 të vrarë
  • 2017-01-21

Një ceremoni, dy ngërdheshje dhe 35 të vrarë

Nga Ardit Rada Fotografia e mësipërme është shpërndarë në rrjetet sociale mbrëmjen e 20 janarit si një sukses i opozitës shqiptare me pjesëmarrjen e saj në ceremoninë e inaugurimit të presidentin amerikan Donald Trump. Ajo zgjatet poshtë kopsës së parë të Lulzim Bashës dhe mb

Për Prokurorinë dhe rastet Noka  Mediu!
  • 2017-01-15

Për Prokurorinë dhe rastet Noka Mediu!

Nga Mero Baze   Ka dy raste flagrante ku Prokuroria po bën sikur heton, por në fakt po prodhon alibira, lidhur me konfliktin që kanë me ligjin e dekriminalizimit dy deputetë, Flamur Noka dhe Fatmir Mediu. Shtypi po raporton, me burime anonime nga Prokuroria, se është dërguar një le

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama