Rezultate te kerkimit per termin: +Mediut

Meta: total 1000 / total_found 2252 / time 0.001 / keyword[0] mediut / docs[0] 2252 / hits[0] 3918 /
Berishëve po u kthehet kujtesa
  • 2017-01-13

Berishëve po u kthehet kujtesa

Nga Mero Baze   Në fillim kështu u tha dhe për Gërdecin. Sali Berisha u betua se nuk e kishte dëgjuar kurrë më parë emrin e këtij fshati, ndërsa Shkëlzeni tha se nuk ka njohur dhe nuk ka folur kurrë me Mihal Delijorgjin. Të nesërmen në shtëpi kishin mort, pasi Berishës i is

Duke pritur gjyqin e gjyqtarëve tanë!
  • 2016-12-23

Duke pritur gjyqin e gjyqtarëve tanë!

Nga Mero Baze   Gjykata Kushtetuese më në fund i hapi rrugë zbatimit të ligjit më të rëndësishëm të reformës në drejtësi, që ka të bëjë me kontrollin e figurës së gjyqtarëve dhe prokurorëve, duke garantuar integritetin e tyre profesional, edukimin dhe distancën nga kor

No Pic available
  • 2016-11-16

Mediu: Opozita naive nëse hyn në zgjedhje të paracaktuara

Për kryetarin e Partisë Republikan, Fatmir Mediu nëse opozita bëhet naive dhe shkon në një proces zgjedhur të paracaktuar dhe me këtë qeveri, kjo do të jetë katastrofale.  Në studion e lajmeve në Ora News Mediu u shpreh se nuk ka rëndësi data e zgjedhje, por rëndësi për një proce

Një dorë në bakllava, një dorë në revani
  • 2016-09-29

Një dorë në bakllava, një dorë në revani

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Pjesë e fëmijërisë së çdokujt prej nesh ka qenë edhe ajo loja e varfër me pak fare adrenalinë ” hapa dollapa”, e cila vetëm sa të djersiste dhe nuk kishte argëtim total. Mbyllte sytë shoku yt, ti b

No Pic available
  • 2016-09-18

FOTOT nga dasma luksoze e vajzës së Fatmir Mediut me djalin e kryebashkiakut të Vorës

Dasma e vajzës së deputetit Fatmir Mediu dhe djalit të kryebashkiakut të Vorës Fiqiri Ismaili ka qenë një nga më të përfolurat. Fotot tregojnë se dasma e Bledianit dhe Selmës është vërtetë përrallore Ceremonia madhështore duket se ka bërë bashkë njerëz të politikës dhe zy

Andi Bushati: Rama, tallje të turpshme me Gërdecin
  • 2016-09-16

Andi Bushati: Rama, tallje të turpshme me Gërdecin

Nga Andi Bushati Edi Rama e ka nxitur sot grupin parlamentar të hidhet në një mësymje totale ndaj kundërshtarëve të tij, duke përdorur argumentat e stërdala boje të tragjedisë së Gërdecit. Ai i pari ka evokuar, sipas shkrimeve më bajate të mediave të majta, filmin që është ende

Vettingu Berisha Po prishni konsensusin Rama Ta votojme si shumice kete ligj
  • 2016-08-31

Vettingu Berisha Po prishni konsensusin Rama Ta votojme si shumice kete ligj

Transmetuar me 30082016 - 1803 Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 30 gusht 2016 NOAal - Ish-kryeministri Sali Berisha ne fjalen e tij jashte radhe ne seances e sotme duke folur per reformen ne drejtesi akuzoi kryeministrin Edi Ram

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama