Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.983Z

Irlanda ne nje krize qeveritare

Irlanda hyn në një krizë qeveritare pasi njëra prej partive i largohet koalicionit qeverisës së kryeministrit Brian Cowen. Partia e të Gjelbërve ka anoncuar daljen nga koalicioni mbrëmjen e së dielës duke afruar datën e zgjedhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.659Z

Allegri Te permbysim nje rezultat te rreme

Ndeshja e nesërme në “White Hart Lane”, në Londër, do të jetë përcaktuese për fatet e këtij sezoni për Milanin. Kryesuesët e Sërisë A nisen të pafavorizuar për një vend midis tetë më t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.923Z

Kuzhe: Ishim madhështorë, jemi në lojë për gjithçka

TIRANE-Josip Kuzhe arriti të ndërtojë një superskuadër për ndeshjen e mbrëmshme ndaj Bjellorusisë, nga më të mirat që ka luajtur Shqipëria në vitet e fundit. Në fund të saj, tekniku kroat nuk i ka përmbajtur emocionet, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.043Z

Inzaghi karta e Milanit per titullin

Milani ka një “as nën mëngë” në luftën për titull me Interin, golashënuesin më të mirë kuqezi të viteve të fundit, Filipo Inzaghi-n. Sulmuesi 37-vjeçar është në fazën e fundit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.363Z

PS Tani padia ne Kolegj

Për socialistët, vendimi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për të refuzuar ankimimin e tyre është vazhdimësi e procesit antiligjor dhe të deformuar që kërkon të rrëmbejë me cdo kusht mandatin e fituar nga Rama në Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.857Z

Basha refuzon Shqipërinë, kërkon Zvicrën

Pas muajve të tërë pritjeje, Migjen Basha duket se ka hequr përfundimisht dorë nga përfaqësuesja shqiptare. Mesfushori, i cili luan tek Atalanta në Serinë B e ka konfirmuar këtë vendim, që ka ardhur pas refuzimit të Federatës Zvic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.433Z

Juve-Milan sfida e dy realiteteve te kunderta

Juventus dhe Milani do të luajnë sot në “Olimpico” në një ndeshje që mund të përcaktojë fatet e sezonit. Megjithatë, gjendjet në të cilën skuadrat do të përballen janë diametralisht të kund&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama