Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithse

Meta: total 669 / total_found 669 / time 0.000 / keyword[0] megjithse / docs[0] 669 / hits[0] 783 /
FOTOT/ Djali i Dritan Priftit, që po çmend rrjetin
  • 2017-03-04

FOTOT/ Djali i Dritan Priftit, që po çmend rrjetin

Ai është vetëm 14 vjeç. Por, David Prifti, 180 cm i gjatë, ka çmendur rrjetin. Kjo, për shkak të pamjes së tij, e cila e ka bërë që të pozojë edhe për Dolce & Gabbana. David Prifti është djali i Dritan Priftit. Megjithse ka pozuar si model, David, që flet 4 gjuhë të huaj,

Lejen e ndërtimit të pallatit tek Torra në Durrës e ka dhënë Arqile Gorea. Bylykbashi del keq nga mashtrimi që bëri në TV
  • 2017-02-23

Lejen e ndërtimit të pallatit tek Torra në Durrës e ka dhënë Arqile Gorea. Bylykbashi del keq nga mashtrimi që bëri në TV

Kreu i emëruar i PD së Durrësit, Oerd Bylykbashi ka mashtruar publikisht në një debat televiziv ndërsa është shprehur se leja e ndërtimit të një pallati në Durrës ku përfshihet edhe një mur rrethues që është bërë pjesë e tij është dhënë nga  ish kryebashkiaku Miri Hoti.

No Pic available
  • 2017-02-17

Babai i djalit që u vra në Vlorë: Prokurori është blerë

Dje u zhvillua një nga seancat për vrasjen e tre djemve të rinj në lagjen Çole në Vlorë: Akil Rakipi, Albi Limaj dhe Fredian Velaj. Babai i të ndjerit Akil Rakipi rrëfen për Shuplaka-n se diçka e rëndë po ndodh gjatë këtij procesi, kryesuar nga gjykatësit Edmond Islamaj, Shkëlzen Se

No Pic available
  • 2016-11-27

Albani ka nevojë për ndihmë

Albani student, Albani 24 vjeç, Albani q ndjek me vmendje çdo gj q ndodh n kt vend megjithse i verbr, po jeton ditt e tij m t vshtira. Smundja e veshkave po prparon. M shpejt se mosha e tij, shum m shpejt se burokracia e ktij vendi. Albanit i duhet t bj transplant t veshkave. Ka krkuar ndihm sic e

No Pic available
  • 2016-11-17

New York/U shënua 15-vjetori i themelimit të Shoqatës së Shkrimtarëve Shqiptaro-Amerikanë

Presidenti i Nderit, dhe themeluesi i Shoqatës së Shkrimtarëve Shqiptaro-Amerikanë, Dr. Gjek Marinaj , ndau çmimet dhe çmimin e krijuar prej tij Gjenima të cilin ai ja dhuroj poetit e shkrimtarit, Dalan Luzaj dhe çmimin Fan Noli, për kontributin e shquar në publicistikë, shkrimtares dhe p

Autostrada Tiranë-Durrës i rikthehet normalitetit, ja situata në akset e tjera
  • 2016-11-08

Autostrada Tiranë-Durrës i rikthehet normalitetit, ja situata në akset e tjera

Ministria e Transportit ka dhënë informacione mbi situatën e akseve kombëtare të rrugëve. Sipas të dhënave, autostrada Tiranë-Durrës normalizuar plotësisht, edhe ne rrugët paralele. Përdoruesit e rrugës duhet te bëjnë kujdes ne segmentin Kashar- Tirane, pasi në ketë zone ka akoma p

BBC: Shqipëria, vendi i panjohur nga Europa që ka strehuar refugjatët
  • 2016-09-16

BBC: Shqipëria, vendi i panjohur nga Europa që ka strehuar refugjatët

BBC i ka kushtuar një artikull të gjatë mikpritjes së shqiptarëve, duke e lidhur me faktin se refugjatëve Europa po u kthen shpinën. Ndërsa, diku në Europë, një vend i vogël në Ballkan ka pritur refugjatët që ishin në luftë. Në këtë reportazh tregohen për shqiptarët e Kosovës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama