Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithse

Meta: total 669 / total_found 669 / time 0.000 / keyword[0] megjithse / docs[0] 669 / hits[0] 783 /
No Pic available
  • 2014-01-29

Faik Konica: Tu mësoshgomerëve ç’është liria

(Vijon nga numri i shkuar e diel 19 janar 2013)  Takimi me Mehmet Konicën në Tiranë Dy dajkot e Xhevahiresë Ajo vajza që pamë në satelitin shqiptar ditën kur u kthyen eshtrat e Faikut në Tiranë dhe që mori një mirënjohje

Milani ëndërron Cercin
  • 2014-01-28

Milani ëndërron Cercin

Pas blerjeve të Essien, Honda dhe Rami merkatoja e Milanit për Janarin është cilësuar pothuajse e mbyllur. Megjithatë ëndrra e madhe e kuqezinjëve është sulmuesi i Torinos, Alessio Cerci. Pas shkëndijave të verës së kaluar Adriano

No Pic available
  • 2014-01-23

Klima e biznesit, Gjermania sjellnjë paketë me 20 pika për Shqipërinë

TIRANË - Investitorët gjermanë i prezantuan përfaqësuesve të qeverisë shqiptare një paketë prej 20 pikash e cila synon përmirësimin e klimës së biznesit në vend. Nën moton "20 hapa për Shqipërinë" investitorët gjermanë kërkojnë para së gjithash një legjislacion të besueshë

No Pic available
  • 2014-01-21

Rama shënon gol si Messi ndaj Bilbaos

Valdet Rama ka shënuar mbrëmë një gol spektakolar njëlloj si Leonel Messi. Lojtari kombëtares sonë është bërë edhe futbollisti i parë shqiptar që ka shënuar në kampionatin spanjoll dhe këtë gjë e ka bërë në mënyrën më të bukur megjithse skaudra e tij, Valadolid në fund u mu

No Pic available
  • 2014-01-17

Qytetarët gjobitenparkingut i del pronari

TIRANE- Vetëm në muajin dhjetor policia e kryeqytetit, lajmëroi se kishte vendosur 20 934 masa administrative për drejtuesit e mjeteve. Plot 9 916 prej këtyre masave, janë vënë ndaj shoferëve për shkeljen ligjore të parkimit të gabuar. Dhe

No Pic available
  • 2014-01-17

Monitorimi: Qytetarëtgjobiten, parkingut i del pronari

TIRANE- Vetëm në muajin dhjetor policia e kryeqytetit, lajmëroi se kishte vendosur 20 934 masa administrative për drejtuesit e mjeteve. Plot 9 916 prej këtyre masave, janë vënë ndaj shoferëve për shkeljen ligjore të parkimit të gabuar. Dhe në fakt një pjesë e madhe e kaosit në trafik

No Pic available
  • 2013-12-29

Problemi i parkingut

Problemi i parkingut ne kryeqytet ka ngacmuar regjisorin e ri  Klajdi Papadhimitrin, per te realizuar  filmin me metrazh te shkurter “Parking”. Kineasti thote se skenari i shkruar nga Renato  Kalemi e grishi menjehere, pasi është mjaft aktuale dhe e hasur nga kus

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama