Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithse

Meta: total 669 / total_found 669 / time 0.000 / keyword[0] megjithse / docs[0] 669 / hits[0] 783 /
No Pic available
  • 2013-12-26

Vjetërsia e godinës vënë rrëzik Sportet

TIRANE- E gjendur në katin e parë të një godine të vjetër katër katshë bibloteka e Universitetiti të Sporteve në Tiranë është në rrezik. Me përjashtim të katit në të cilën gjendet bibloteka, tre katet e tjera janë thjeshtë rrënoja të vjetra të dala jashtë përdorimit. Nuk ka

No Pic available
  • 2013-12-11

City zbret me këmbë në tokë Bayernin

Më në fund ka dal një kundërshtarë që të thyej kampionët e Evvropës, Bayernin e Mynihut. Bavarezët janë thyer mbrëmë nga skuadra e Pelegrinit 3-2. Citizens ka ndalur ecurin prej 10 fitoresh radhazi megjithse përpara takimit Pelegrini kishte vendosur për të mos aktivizuar lojtarët m

8 Dhjetori, reagon Mesila Doda: Nuk është krim ti japësh dorën kryeministrit
  • 2013-12-09

8 Dhjetori, reagon Mesila Doda: Nuk është krim ti japësh dorën kryeministrit

Deputetja e PD, Mesila Doda ka sqaruar ditën e sotme pjesëmarrjen saj në festën e Ditës së Rinisë të organizuar nga kryeministri Edi Rama dhe studentët dhjetoristë, duke theksuar se në këtë ceremoni ajo ishte e ftuar nga miq të saj, studentë të Dhjetorit. Duke iu referuar debateve t

Demokratja Doda: S’është krimt’i japësh dorën kryeministrit
  • 2013-12-09

Demokratja Doda: S’është krimt’i japësh dorën kryeministrit

Të tjera rreth shkrimit Doda batuta për Enverin: PD s'më ftoi TIRANË - Deputetja e PD-së përmes një postimi në Facebook reagon ndaj atyre të cilët e kishin kritikuar për praninë e saj pranë kryeministrit Rama në ditën e 8 dhjetor

No Pic available
  • 2013-12-08

3 vjeçari me HIV AIDSgjyshja, ndihmë shtetit

TIRANE- Historia e trajtuar në emisionin “Urbanika” në TV A1 REPORT, ka prekur zemrat e shumë shikuesve.  Ergi (emër imagjinar) është  vetëm 3 vjeç dhe është mbartës i virusit HIV AIDS. Nga të tre fëmijët v

No Pic available
  • 2013-11-28

Tripleta e Vidal mund Kopenhagenin

Në javën e pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve më në fund ka ardhur edhe fitorja e Juventusit e cila ka mundur 3-1 Kopenhagenin duke marr dhe vednin e dytë në grupin B. Bardhezinjtë i janë falur tripletës së Arturo Vidal që megjithse ishte lojtari i vetëmi që rrezikont

No Pic available
  • 2013-11-15

Dita botërore e diabetit,në Shqipërimbi 120 mijë të prekur

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO  TIRANE-  Sot është dita botërore kundër diabetit.  Në këtë ditë të gjithë komunitetet mjekësore dhe shoqatat e diabetit bashkohen në një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama