Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithse

Total: 662
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.426Z

Pozos nuk do jetë pjesë e Botërorit

Nuk dmtohen vetm futbollistt e ktij botrori por edhe arbitrat. Kiliani Pablo Pozos nuk e ka t mundur t jet n Afrikn e Jugut. Ai ishte parashikuar t arbitronte sfidn e grupit C, Algjeri – Slloveni. S bashku me Pablo Pozos do t largohen edhe dy vijrotsit megjithse pa probleme fizike pasi e paras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.953Z

Mitrovice, serbët deklaratë për shpalljen e pavarësisë

Nj veri t Mitrovics po qarkullon nj deklarat pr shpalljen e pavarsis s komunave serbe nga Kosova, nga autor ende t paidentifikuar. Sipas ksaj deklarate ajo bhet n emr t ashtuquajturs “Bashksia e Komunave t Krahins Autonome t Kosovs dhe Metohis”. Sic njofton BBC ne shqip, Beogradi z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Efektivi i Fushë-Krujës, i dyshuar si informator i grupit

Hetimet Prokuroria tha n at koh se nj polic ishte i implikuar n kt rrjet Grupi i goditur m 22 prill 2010 pr trafik droge dyshohet se kishte “bler” nj punonjs policie q t’i ruante n aktivitetin e tyre. Bhet fjal pr nj efektiv t Komisariatit t Policis s Krujs, i cili sht prgjuar gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.974Z

Mitrovicë, serbët kërkojnë pavarësi. Beogradi distancohet

Nj veri t Mitrovics po qarkullon nj deklarat pr shpalljen e pavarsis s komunave serbe nga Kosova, nga autor ende t paidentifikuar. Sipas ksaj deklarate ajo bhet n emr t ashtuquajturs “Bashksia e Komunave t Krahins Autonome t Kosovs dhe Metohis”. Sic njofton BBC ne shqip, Beogradi z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.432Z

Evidentimi i pasojave të përmbytjeve në Shkodër

Permbytjet masive te ketij fillimviti shkaktuan deme materiale, jo vetem ne rreth 3 mijë banesa, por edhe ne nje numer fermash bujqesore dhe blegtorale te zones se Nenshkodres. Fermeret e zones dhe  specialistet thone se megjithse ujrat jane terhequr nga zonat e permbytjes, duhet vazhduar kuj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.718Z

Ngjarjet e pritshme sportive

Megjithse nuk do te kemi lojra olimpike apo kampionate boterore e europiane futbolli gjate vitit 2009 ,ai gjithsesi do te jete mjaft I ngarkuar me ngjarje sportive.Kampionati boteror I formula 1 apo kampionatet boterore ne not dhe atletike si dhe finalet e Kupes Uefa dhe Chempions Liges do te kurore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.215Z

Xavi Hernandez : Duam te hakmerrem ndaj Frances

Xavi Hernandez mezi pret te "hakmerret" per disfaten 3-1 ndaj Frances ne Kampionatin Boteror FIFA 2006, kur dy ekipet do ndeshen ne sfiden e Malages te merkuren. "Ne duam te hakmerremi megjithse eshte vetem nje miqesore- u shpreh mesfushori spanjoll. "Ne duam te bejme nje tip loje te tille sepse nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama