Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithse

Meta: total 669 / total_found 669 / time 0.000 / keyword[0] megjithse / docs[0] 669 / hits[0] 783 /
Cila është e vërteta e dashurisë së politikanes Grida Duma me të vrarin Artan Santo?
  • 2014-10-05

Cila është e vërteta e dashurisë së politikanes Grida Duma me të vrarin Artan Santo?

Grida Duma, ose historia e shkëlqimit të “yllit në ngjitje” në oborrin e ri të Partisë Demokratike Të gjitha kulisat e një katapultimi politik. Naim Cili, pronari i UET, skenaristi dhe regjisori i gjithë inskenimit. Në sfond, interesa ok

Zgjedhjet presidenciale ne Brazil Rouseff kryeson sondazhet
  • 2014-10-05

Zgjedhjet presidenciale ne Brazil Rouseff kryeson sondazhet

0 brbr brbrKete te diel brazilianet zgjedhin presidentin e ri te venditbrbr brbrSondazhet flasin per nje fitore te drejtueses aktuale te shtetit Dilma Rusef e cila garon per nje mandat te dytebrbr brbrAjo kryeson sondazhet megjithse pati renie te ndjeshme popullariteti gjate kampionatit boteror te

No Pic available
  • 2014-10-02

Raporti i KLSH, reagon Albpetrol:Shantazh dhe presion i Bujar Leskajt

TIRANE- Pas kallëzimit penal nga KLSH për administratorin dhe drejtues të tjerë të “Albpetrol” për abuzime, ka reaguar edhe reagimi i kësaj shoqërie. Sipas KLSH, auditi ka zbuluar abuzime që i kanë shkaktuar buxhetit të shtetit një dëm prej 9.5 mln euro, por “Albpetrol

No Pic available
  • 2014-10-02

Kallëzimi i KLSH, Albpetrol: Bujar Leskaj shantazh e presion ndaj nesh

TIRANE - Kontrolli i Lartë i Shtetit kallëzon në prokurori administratorin e “Albpetrol”-it dhe drejtues të tjerë të kompanisë, pasi auditi ka konstatuar shkelje të cilat kanë shkaktuar një dëm të konsiderueshëm ekonomik. Sipas KLSH-së, “dëmi ekonomik nga zbritje &ld

Reagon Albpetrol: Padia e KLSH-së, presion dhe shantazh i Bujar Leskajt
  • 2014-10-02

Reagon Albpetrol: Padia e KLSH-së, presion dhe shantazh i Bujar Leskajt

Albpetrol ka reaguar pas kallzimit penal të Kontrollit të Lartë të Shtetit ndaj administratorit të saj, për abuzime që kapnin shifrën e më shumë se 9 milion dollarëve. Albpetrol thotë se ky është një presion dhe shantazh i hapur i kreut të KLSH-së, Bujar Leskaj. Sipas një deklar

No Pic available
  • 2014-09-19

Efraim Shefki Gashi, fatii keq i aktorit në diktaturë

TIRANE - Një njeri që unë nuk kam qejf me ia përmendë emnin për arsye të  lidhjes së afërme familjare, më thoshte se aktorët prej veti kanë diçka tragjike. Arti që prodhojnë, âsht i ndërtuem drejtpërsëdrejti me mishin dhe frymën e ekzistencës së tyne. Ata krijojnë me zâ, me

Ngjela- Fullanit: Jep dorëheqjen dhe ik përballu me drejtësinë
  • 2014-08-03

Ngjela- Fullanit: Jep dorëheqjen dhe ik përballu me drejtësinë

Zërat për dorëheqjen e guvernatorit Ardian Fullani duket se sa po vinë dhe po shtohen, megjithse pak shprehen publikisht. Një prej tyre është Spartak Ngjela, i cili thotë se Banka e Shqipërisë po vidhet prej 20 vitesh. Ai ka kërkuar nga Fullani që të japë dorëheqjen dhe të shkojë