Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithse

Meta: total 669 / total_found 669 / time 0.000 / keyword[0] megjithse / docs[0] 669 / hits[0] 783 /
Ndodhë edhe kjo në Kosovë, vendi i parë në hendboll shkon në barazh
  • 2014-05-11

Ndodhë edhe kjo në Kosovë, vendi i parë në hendboll shkon në barazh

Befasia më e madhë këtë edicion në sportin e hendbollit është duke ndodhur në Ligën e Parë. Klubi Hendbollistik Lepenci nga Kaçaniku, megjithse ka siguruar vendin e parë, nuk do të mund të inkuadrohet në Superligë dir

Nishani leter lamtumire per Amik Kasoruhon
  • 2014-05-06

Nishani leter lamtumire per Amik Kasoruhon

0 Presidenti i Republikes Bujar Nishani ka shprehur hidherimin e thelle per ndarjen nga jeta te mikut dh

No Pic available
  • 2014-05-05

Nishani e Basha shprehin ngushëllime për ndarjen nga jeta të Kasoruhos

Kreu i shtetit, Bujar Nishani dhe lideri i opozitës Lulzim Basha kanë shprehur ngushëllimet e tyre për ndarjen nga jeta të shkrimtarit dhe përkthyesit të njohur Amik Kasoruho. Në faqet e tyre zyrtare në rrjetin social fb, Nishani dhe Basha kanë vlerësuar veprën dhe kontributin e shkrimta

Grupi i PS shtyn miratimin n seanc t ndryshimeve pr Nëpunsin Civil
  • 2014-03-25

Grupi i PS shtyn miratimin n seanc t ndryshimeve pr Nëpunsin Civil

Grupi Parlamentar i Partis Socialiste ka vendosur t shyj votimin n Kuvend t ndryshimeve n ligjin pr Npunsin Civil. Vendimi sht marr pasi shpresohet n nj takim mes Kryeministrit Edi Rama dhe kreut t opozits Lulzim Basha, megjithse ftesa q Kreu i Qeveris i bri kryetarit t PD-s kishte lidhje vetm me

Seedorf Dua nje Milan te madh
  • 2014-02-19

Seedorf Dua nje Milan te madh

Milan-Atletico Madrid do te jete nje nga perballjet e raundit te 18 te Uefa Champions League Megjithse Los Cholconeros po zhvillojne nje sezon fantastik dhe shihen si favorite Milani ne Champions transformohet ne nje tjeter skuader dhe per trajnerin e kuqezinjeve Clarenc Seedorf ekipi i tij ka po aq

No Pic available
  • 2014-02-18

Pellegrini: Barça nuk është vetëm Messi

Manchester City- Barcelona do të jetë sfida e luksit e fazës së 1/8 të Uefa Champions League. Takimi që do të luhet nesër në “Etihad Stadium” është shumë i rëndësishëm për të dyja skuadrat, gjithsesi për trajnerin e City-t, Manuel Pellegrini një fitore në këtë

No Pic available
  • 2014-02-10

Fokus/Xhafer Deva, një jetë luftë për një Shqipëri etnike dhe demokratike

10-02-2014 / Nga Sejdi Peka SSSAASSËshtë shpallur dita e 26 Janarit,si dita përkujtimore e viktimave të holokaustit në mbarë botën. Për neve shqiptarët kjo përkujtimore ka një rëndësi dyfish të veçantë. E para se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama