Rezultate te kerkimit per termin: +Megjithse

Meta: total 669 / total_found 669 / time 0.000 / keyword[0] megjithse / docs[0] 669 / hits[0] 783 /
Lika: “Gjithë familja e Partizanit është e gëzuar”
  • 2006-11-18

Lika: “Gjithë familja e Partizanit është e gëzuar”

Hasan Lika, trajner i Partizanit, ne delir pas fitores 2-0 me Apolonine : "Në përgjithsi kemi zhvilluar një ndeshje të mirë dhe lojtarët që iu përgjigjën si duhet ecurisë së lojës. Mbas humbjes me Flamurtarin në shtëpi ishte e rëndësishme të zhvillonim një ndeshje të mirë jashtë

I nderuar zoti Kryetar,
Të nderuar zotërinj deputetë,

Qysh në fillim të marrjes së kërkesës për këtë interpelancë, (që në thelb nuk është asgjë më shumë veçse një zgjatje e te
  • 2004-07-19

I nderuar zoti Kryetar, Të nderuar zotërinj deputetë, Qysh në fillim të marrjes së kërkesës për këtë interpelancë, (që në thelb nuk është asgjë më shumë veçse një zgjatje e te

I nderuar zoti Kryetar, Të nderuar zotërinj deputetë, Qysh në fillim të marrjes së kërkesës për këtë interpelancë, (që në thelb nuk është asgjë më shumë veçse një zgjatje e tentakulave të thashethemnajës politike katërmbëdhjetëvjeçare), kam qënë në një dilemë të

Të nderuar anëtarë të Kabinetit Qeveritar,
Të nderuar të ftuar,

Sapo kemi përfunduar analizat vjetore të punës së çdo dikasteri të ekzekutivit dhe problemet që kanë dalë më japin m
  • 2004-01-26

Të nderuar anëtarë të Kabinetit Qeveritar, Të nderuar të ftuar, Sapo kemi përfunduar analizat vjetore të punës së çdo dikasteri të ekzekutivit dhe problemet që kanë dalë më japin m

Të nderuar anëtarë të Kabinetit Qeveritar, Të nderuar të ftuar, Sapo kemi përfunduar analizat vjetore të punës së çdo dikasteri të ekzekutivit dhe problemet që kanë dalë më japin mundësinë të reflektoj më thellë dhe në mënyrë transparente, para jush dhe publikut të gjer

Kryeministri-Prefekteve: te hartojme programe te zhvillimit dhe te buxhetit 2003;te harmonizojme bashkeveprimin ndermjet pushtetit ekzekutiv, legjislativ dhe vendor

E nderuar zevendesministre! 
Te
  • 2002-10-26

Kryeministri-Prefekteve: te hartojme programe te zhvillimit dhe te buxhetit 2003;te harmonizojme bashkeveprimin ndermjet pushtetit ekzekutiv, legjislativ dhe vendor E nderuar zevendesministre! Te

Kryeministri-Prefekteve: te hartojme programe te zhvillimit dhe te buxhetit 2003;te harmonizojme bashkeveprimin ndermjet pushtetit ekzekutiv, legjislativ dhe vendor E nderuar zevendesministre! Te nderuar pjesemarres, drejtues te zgjedhur per te perfaqesuar prefekturen dhe Qarkun e Durresit ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama