Rezultate te kerkimit per termin: +Meksik

Meta: total 1000 / total_found 4605 / time 0.002 / keyword[0] meksik / docs[0] 4605 / hits[0] 7615 /
Ushqimi meksikan me krimba dhe merimanga |FOTO
  • 2014-09-14

Ushqimi meksikan me krimba dhe merimanga |FOTO

Transmetuar më 14.09.2014 - 11:48 Kuzhinieri Pedro Felipe Hernandez paralajmëron, “Ngrënia e insekteve, nuk është e dëmshme për ne dhe kjo nuk është diçka e re. Janë ngrënë edhe më parë”. Por qÃ

Sezoni i ri, me risi, në Formula 1
  • 2014-09-13

Sezoni i ri, me risi, në Formula 1

Sezoni i ri i Formula 1, po vjen me risi. Në kalendarin e zbuluar nga FIA për vitin 2015, garën më atraktive të shpejtësisë e pret një axhendë shumë e ngjeshur. Vitin e ardhshëm pas plot 23 viteve, do të rikthehet edhe Çmimi i Madh i

“Në Meksikë, për tituj, por edhe për femra”
  • 2014-09-13

“Në Meksikë, për tituj, por edhe për femra”

Ish- lojtari më i mirë i botës, Ronaldinho, është pritur në mënyrë spektakolare te skuadra e tij e re, Queretaros, ku mbi 40 mijë tifozë, krijuan një atmosferë mbresëlënëse në stadium. Braziliani në prezantimin e ti

FOTOT/ Mel B, pushime të nxehta
  • 2014-09-12

FOTOT/ Mel B, pushime të nxehta

Këngëtarja e njohur Mel B është shkëputur paksa nga puna e saj si gjyqtare në spektaklin America’s Got Talent. Ajo ka vendosur që të kalojë disa ditë pushimesh në Meksikë, së bashku me të shoqen. 39-vjeçarja me këtë rast ka treguar edhe format e saj seksi.  

Chicharito: Messi më i miri, pas Ronaldos
  • 2014-09-10

Chicharito: Messi më i miri, pas Ronaldos

Përforcimi i fundit i Real Madridit në sulm, Javier Hernandez, i ftuar në një emision televiziv, ka folur për aventurën e re të tij te Reali,e po ashtu edhe për Ronaldon e Messin. Meksikani e cilëson Realin si skuadrën më të madhe në b

Vidal: Gjuri im është mirë, jam gati të luaj
  • 2014-09-09

Vidal: Gjuri im është mirë, jam gati të luaj

Mesfushori i shumë përfolur në këtë afat kalimtar, Arturo Vidal, është gati për paraqitje të plotë, duke lënë pas lëndimin. Lajmin e ka konfirmuar vet kiliani, në një konferencë të shkurtër për gazetar&eum