Rezultate te kerkimit per termin: +Meksik

Meta: total 1000 / total_found 4605 / time 0.002 / keyword[0] meksik / docs[0] 4605 / hits[0] 7615 /
No Pic available
  • 2017-05-12

Investigoi e çoi në burg vrasësit e së bijës, vritet biznesmenja

Një biznesmene meksikane e cila udhëhoqi një grup prej 600 familjesh në kërkim të të afërmëve të tyre të zhdukur ka mbetur e vrarë. Miriam Rodriguez Martinez u qëllua më armë në shtëpinë e saj në qytetin e San Fernandos. Ajo u bë e njohur pasi hetoi marrjen peng dhe vrasjen e vaj

No Pic available
  • 2017-05-02

Vas Travel, njihuni me ofertat më të mira në Turqi

Përmes një workshopi, Vas Travel prezanton ofertat më të mira në Turqi, Qipro dhe në vendet e Ballkanit. Është kohë që të rezervoni se ku do të kaloni pushimet verore, ndërsa supriza ju presin në mbremjën Gala mbrëmjen e sotme në orën 19:00. Njihuni me ofertat më të mira për të

No Pic available
  • 2017-04-30

Presidenti Trump 100 ditë në detyrë: Brenda 2 javësh vendim i rëndësishëm

Dje presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara mbushi 100 ditë në detyrë. Për 100 ditët, presidenti Trump renditi para një turme entuziaste një sërë veprimesh të ndërmarra, duke thënë se koha e tij në detyrë ishte shumë interesante dhe produktive. Ai ishte në Pensilvani për takim

Presidenti Trump mbush 100 ditët në detyrë
  • 2017-04-30

Presidenti Trump mbush 100 ditët në detyrë

Dje presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara mbushi 100 ditë në detyrë. Për 100 ditët, presidenti Trump renditi para një turme entuziaste një sërë veprimesh të ndërmarra, duke thënë se koha e tij në detyrë ishte shumë interesante dhe produktive. Ai ishte në Pensilvani për takim

Trump, fondet për murin me Meksikën, jashtë ligjit të shpenzimeve
  • 2017-04-26

Trump, fondet për murin me Meksikën, jashtë ligjit të shpenzimeve

Donald Trump ndryshon qëndrim. Presidenti amerikan ka lënë të kuptohet se do të heqë dorë nga planet për ti gjetur paratë e ndërtimit të murit me Meksikën tek fatura e shpenzimeve të kësaj jave. Këshilltarja e Presidentit, Kellyanne Conway, e bëri të qartë se financimi i murit do t

No Pic available
  • 2017-04-26

Lamtumirë muri i Meksikës, nuk ka lekë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, duket se po has shumë vështirësi në zbatimin e planit të tij për të ndërtuar një mur përgjatë gjithë kufirit jugor me Meksikën, ndërsa ka anuluar një plan që parashikonte ngritjen e një fondi afat-shkurtër prej 1.4 miliardë dollar

No Pic available
  • 2017-04-26

Al Pacino puthje romantike me të dashurën në 77 vjetorin e ditëlindjes së tij.

Al Pacino duket se po shijon një nga ditëlindjet më të mira. Aktori është fotografuar në 77 vjetorin  e tij duke u puthur të dashurën e tij 38-vjeçare Lucila Sola në Gjirin e Meksikës. Lucila kishte veshur bikni të bardha të cilat shfaqnin format e saj të bukura trupore dhe