Rezultate te kerkimit per termin: +Meksiks

Meta: total 33 / total_found 33 / time 0.000 / keyword[0] meksiks / docs[0] 33 / hits[0] 38 /
No Pic available
  • 2010-04-05

Tërmet në Meksikë, 2 të vdekur dhe 100 të plagosur

Nj trmet i fuqishm 7.2 ball i shkalls Rihter ka tronditur mngjesin e sotm pjesn veriperndimore t Meksiks, n kufi me Kalifornin. Trmeti m i fuqishm q nga viti '69 u pasua edhe m shum lkundje t tjera, t cilat u ndien deri n San Diego e Arizon. Deri tani raportohen 2 viktima, e rreth 100 t plagosur n q

No Pic available
  • 2010-02-06

Përmbytje në Meksikë, 10 të vdekur

T paktn 10 persona kan gjetur vdekjen si pasoj e prmbytjeve q kan shkaktuar rrshqitje masive t dheut n qendr t Meksiks. N t gjith vendin jan rregjistruar rreth 25 viktima, 7 nga kta, fmij. Prmbytjet kan detyruar autoritetet lokale t evakuuojn t paktn 650 familje n Kalko n perndim t vendit. Dhjetra b

No Pic available
  • 2009-12-17

Vritet nj narko-bos n Meksik

Forcat meksikane t siguris kan vrar bosin e drogs, Beltran Leyvan, njrin prej trafikuesve m t krkuar n Meksik dhe SHBA, fitore kjo e presidentit meksikan, Felipe Calderon, n luftn e tij kundr trafikuesve t drogs. Leyva, shef i nj karteli t fuqishm, i cili konsiderohej edhe si shef i shefave, sht vr

No Pic available
  • 2008-11-01

Shqiptari John Belushi s bashku me Elvis Preslin

Shqiptari John Belushi s bashku me Elvis Preslin n shown e famshm t Las Vegasit: Legends in Koncert! Kush ka qen n Las Vegas dhe nuk sht rrmbyer nga magjia e tij? Mrekullit e bots t ndrtuara nga Zoti dhe njeriu i gjen vetm n Las Vegas dhe askund tjetr, t paktn kshtu thon studjuesit e ar

No Pic available
  • 2008-11-01

Shqiptari John Belushi s bashku me Elvis Preslin n shown e famshm t Las Vegasit

Shqiptari John Belushi s bashku me Elvis Preslin n shown e famshm t Las Vegasit: Legends in Koncert! Kush ka qen n Las Vegas dhe nuk sht rrmbyer nga magjia e tij? Mrekullit e bots t ndrtuara nga Zoti dhe njeriu i gjen vetm n Las Vegas dhe askund tjetr, t paktn kshtu thon studjuesit e artit dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama