Rezultate te kerkimit per termin: +Mel +Gibson

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.315Z

Rikthehet Mel Gibson

Aktori Mel Gibson do i rikthehet sallave te kinemase pas disa muajsh te mbushura me polemika ne lidhje me marredhenien me ish-partneren e tij Oksana Grigorieva. Studio lsquoSummit Entertainment do sjelle filmin The Beaver me regji te aktores Jodie Foster.Gibson do te interpretoje rolin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.599Z

Mel Gibson hipnotizues?

Një hipnotizues nga Australia pohon se Mel Gibson po mëson sekretet e hipnozës. Aktori 54 vjecar ka kaluar 10 ditë me australianin Rick Collingëood, i cili njihet për vetitë e tij hipnotizuese. “Mel më bëri një ftesë dhe qëndrova me të për 10 ditë duke i mësuar di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.186Z

Mel Gibson braktis Hollywood-in

Mel Gibson braktis Hollywood-in për të udhëtuar në Australinë e largët ku e pret krahëhapur ish- bashkëshortja Robyn. Sipas “Daily Mail”, Gibson ka shitur vilën e tij në Connecticut dhe do bëjë të njejtën gjë me atë në Malibu pasi planifikon të largohet nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.133Z

Mel Gibson feston 60-vjetorin

Mel Gibson festoi 60-vjetorin e lindjes, ndërsa shumë prej këtyre viteve i ka kaluar si protagonist në ekranin e madh. Ai u bë i njohur për herë të parë në vitin 1979 kur u përzgjodh për të interpretuar në rolin e Max Rockatansky, në filmin Mad Max. Por fama e tij arriti majat me film

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.914Z

Mel Gibson ndahet nga e dashura

Mel Gibson është ndarë nga e dashura e tij ruse, Oksana Grigorieva “Ata janë të koncentruar në karrierën e tyre prandaj dhe lidhje e tyre nuk ka funksionuar, por do të mbesin shokë të mirë sepse e kanë një vajzë për ta rritur së bashku”, tha një burim. Sipas revistës Nation

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.638Z

E dashura e Mel Gibson, shtatzene

Thashethemet rreth fundit te marteses se Mel Gibson nuk kane te mbaruar. Se fundi mesohet se ish-gruaja e Gibson ka vendosur te kerkoje divorcin, pasi ka mesuar se e dashura e tij ruse eshte shtatzene. Sipas “The Sun”, Robyn i dha fund lidhjes 28-vjecare me aktorin, pasi Oksan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.512Z

Mel Gibson, baba per here te tete

Ikona e kinemase hollivudiane, Mel Gibson eshte bere serish baba pasi e fejuara e tij, Oksana Grigorieva ka nxjerre ne drite nje goce. 39 vjecarja lindi diten e premte, nje jave me shpejt nga sa ishte parashikuar por lajmi eshte publikuar vetem diten e sotme. Ky eshte femija i tete per Gi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama