Rezultate te kerkimit per termin: +Mel +Gibson

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.649Z

Mel Gibson pranon dhunen ndaj Oksanes

Aktori Mel Gibson mohon te kete goditur partneren e tij Oksana Grigorieva ne kohen qe kishte ne duar foshnjen disa muajshe Lucia por pranon qe i ka dhene nje shuplake kur ajo u be histerike. TMZ.com tregon se sipas dokumenteve gjyqesore tek te cilat ka pasur akses Gibson ka deklaruar se k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.976Z

Aksidentohet Mel Gibson, merr plagë të lehta

Los Angeles, 18 gusht - Mel Gibson nuk po kalon aspak momente të lehta. Aktori amerikan që para pak javësh ndodhej në qendër të një konflikti me ish bashkëshorten, e cila e akuzonte për dhunë, u përfshi edhe në një aksident automobilistik.Ai ka shkatërruar veturën Maserati 2008 pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.808Z

Mel Gibson fajtor i shpeton burgut

Mel Gibson u shpall fajtor për akuzën e agresionit ndaj ish-të dashurës së tij Oksana Grigorieva, por i shpëtoi burgut, vendosi një gjykatë gjatë mëngjesit. Aktori hollivudian i shpëtoi burgosjes pasi avokatët e tij bën&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.246Z

Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë në moshën 60 vjeçare. Sipas revistës amerikane People, e fejuara 26 vjeçare Rosalind Ross është shtatzënë. Lajmi është konfirmuar nga bashkëpunëtorit të aktorit dhe regjisorit. Mel dhe Rose janë shumë të kënaqur për fëmijën,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.827Z

Filmi i Mel Gibson, premierë në mars

Nga Express më 17 dhjetor 2010 në ora 13:43 Filmi i ardhshëm i Mel Gibson “The Beaver” do të jepet premier në mars. Produksioni “Summit Entertainment” ka thënë se filmi që është bërë me regji të Jodie Foster dhe në të luan Gibson do të jepet premier me 23 mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.766Z

Filmi i Mel Gibson, premier në mars

Nga Express më 17 dhjetor 2010 në ora 13:43 Filmi i ardhshëm i Mel Gibson “The Beaver” do të jepet premier në mars. Produksioni “Summit Entertainment” ka thënë se filmi që është bërë me regji të Jodie Foster dhe në të luan Gibson do të jepet premier me 23 mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.315Z

Mel Gibson, ne publik me te dashuren

Mel Gibson eshte shfaqur per here te pare ne publik me te dashuren ruse, Oksana Grigioieva. Kane mjaftuar dy jave nga kerkesa e bashkeshortes Robin per divorc, qe aktori i “Lethal Weapon” te dale i shoqeruar nga e popstari, ne tapetin e kuq gjate premieres se filmit “Wo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama