Rezultate te kerkimit per termin: +Mel +Gibson

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.599Z

Mel Gibson hipnotizues?

Një hipnotizues nga Australia pohon se Mel Gibson po mëson sekretet e hipnozës. Aktori 54 vjecar ka kaluar 10 ditë me australianin Rick Collingëood, i cili njihet për vetitë e tij hipnotizuese. “Mel më bëri një ftesë dhe qëndrova me të për 10 ditë duke i mësuar di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.186Z

Mel Gibson braktis Hollywood-in

Mel Gibson braktis Hollywood-in për të udhëtuar në Australinë e largët ku e pret krahëhapur ish- bashkëshortja Robyn. Sipas “Daily Mail”, Gibson ka shitur vilën e tij në Connecticut dhe do bëjë të njejtën gjë me atë në Malibu pasi planifikon të largohet nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.133Z

Mel Gibson feston 60-vjetorin

Mel Gibson festoi 60-vjetorin e lindjes, ndërsa shumë prej këtyre viteve i ka kaluar si protagonist në ekranin e madh. Ai u bë i njohur për herë të parë në vitin 1979 kur u përzgjodh për të interpretuar në rolin e Max Rockatansky, në filmin Mad Max. Por fama e tij arriti majat me film

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.914Z

Mel Gibson ndahet nga e dashura

Mel Gibson është ndarë nga e dashura e tij ruse, Oksana Grigorieva “Ata janë të koncentruar në karrierën e tyre prandaj dhe lidhje e tyre nuk ka funksionuar, por do të mbesin shokë të mirë sepse e kanë një vajzë për ta rritur së bashku”, tha një burim. Sipas revistës Nation

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.638Z

E dashura e Mel Gibson, shtatzene

Thashethemet rreth fundit te marteses se Mel Gibson nuk kane te mbaruar. Se fundi mesohet se ish-gruaja e Gibson ka vendosur te kerkoje divorcin, pasi ka mesuar se e dashura e tij ruse eshte shtatzene. Sipas “The Sun”, Robyn i dha fund lidhjes 28-vjecare me aktorin, pasi Oksan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.512Z

Mel Gibson, baba per here te tete

Ikona e kinemase hollivudiane, Mel Gibson eshte bere serish baba pasi e fejuara e tij, Oksana Grigorieva ka nxjerre ne drite nje goce. 39 vjecarja lindi diten e premte, nje jave me shpejt nga sa ishte parashikuar por lajmi eshte publikuar vetem diten e sotme. Ky eshte femija i tete per Gi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.948Z

Tjetr gaf e Mel Gibson

Tjetër gafë e aktorit të çmimit Oskar, Mel Gibson. Sipas një faqe interneti gossip, aktori gjatë një zënke me ish të dashurën ruse, pianisten Oksana Grigorieva ka përdorur fjalën “zezak”. Lajmi publikohet në faqen e internetit Radaronline, ku ndodhen gjithashtu di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama