Rezultate te kerkimit per termin: +Mel +Gibson

Total: 161
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.638Z

E dashura e Mel Gibson, shtatzene

Thashethemet rreth fundit te marteses se Mel Gibson nuk kane te mbaruar. Se fundi mesohet se ish-gruaja e Gibson ka vendosur te kerkoje divorcin, pasi ka mesuar se e dashura e tij ruse eshte shtatzene. Sipas “The Sun”, Robyn i dha fund lidhjes 28-vjecare me aktorin, pasi Oksan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.512Z

Mel Gibson, baba per here te tete

Ikona e kinemase hollivudiane, Mel Gibson eshte bere serish baba pasi e fejuara e tij, Oksana Grigorieva ka nxjerre ne drite nje goce. 39 vjecarja lindi diten e premte, nje jave me shpejt nga sa ishte parashikuar por lajmi eshte publikuar vetem diten e sotme. Ky eshte femija i tete per Gi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.948Z

Tjetr gaf e Mel Gibson

Tjetër gafë e aktorit të çmimit Oskar, Mel Gibson. Sipas një faqe interneti gossip, aktori gjatë një zënke me ish të dashurën ruse, pianisten Oksana Grigorieva ka përdorur fjalën “zezak”. Lajmi publikohet në faqen e internetit Radaronline, ku ndodhen gjithashtu di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.024Z

Mel Gibson, aktori ndahet nga e dashura Oksana

Në media bëri bujë lajmi se Mel Gibson do të divorcohej për të bërë publike lidhjen me modelen dhe këngëtaren ruse Oksana Grigorieva. Pak kohë pas kësaj, çifti bëri të ditur se priste një fëmijë. Tani bëhet e ditur se vetëm pesë muaj pas lindjes së vajzës Gibson dhe Grigoriev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.744Z

Jodie Foster mbron Mel Gibson

Jodie Foster ka dalë sërish në mbrojtje të Mel Gibson. Aktorja ka theksuar se kolegu i tij, i cili ka shumë probleme në jetën e tij personale, nuk sillet si një personazh i famshëm dhe se nuk i pëlqen jeta shoqërore e Hollywood-it.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.122Z

Mel Gibson akuzohet se pështyu fotografen

Aktori dhe fituesi i çmimit Oskar, Mel Gibson është duke u hetuar nga autoritetet australiane nën akuzën abuzim fizik dhe verbal ndaj fotografes të “News Corp Austrialia”, Kristi Miller. Mel Gibson e ka gjetur veten në qendër të akuzave pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.781Z

Mel Gibson, divorc rekord prej 357 milionë eurosh

Robin Gibson nuk e fal aktorin e famshëm dhe i kërkon një shifër astronomike. Bashkëshortja i ka kërkuar Mel Gibsonit divorcin dhe sipas ligjeve kaliforniane, asaj i takon gjysma e pasurisë së aktorit, pra shifra rekord prej rreth 357 milionë euro. Çifti është martuar prej 20 vjetësh d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama