Rezultate te kerkimit per termin: +Menaxheri +Haxhiu

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

  Haxhiu: “Hofenheimi, jo pistë për Currin”Menaxheri: Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit, që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës

EKSKLUZIVE - “Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit, që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës”. Kështu u shpreh për “Albania-sport.com” nga Suedia, ku ndodhet momentalisht, menaxheri i njohur Nexhmedin Haxhiu  në lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.376Z

Haxhiu: “Hofenheimi, jo pistë për Currin”

Dash Frashëri “Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës”, -kështu u shpreh për “Albania”-n nga Suedia menaxheri i njohur Nexhmedin Haxhiu në lidhje me pistat e mundshme për dy fut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.923Z

Shkëlqen Edi Haxhiu, piloti kosovar në Formula

Edi Haxhiu na ka bërë krenar edhe njëherë me paraqitjen e tij në garat e shpejtësisë. Në garën e sotme të mbajtur në Itali, Edi ka befasuar të gjithë duke përfunduar i gjashti në një garë të njohur ku për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.316Z

Herta e Berlinit sërish në “sulm” për Currin

 Debatik Curri, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare po thyen rekordet e Bogdanit, Canës apo lojtarëve të tjerë të Kombëtares, në lidhje me zërat që qarkullojnë në merkato. Sipas menaxherit të lojtarit, Nexhmedin Haxhiu, Herta e Berlinit duket se është klubi i ardhshëm e Debatik Cu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.357Z

Grizha e Babaj, firma në Ukrainë

Vorska Poltava, skuadra e kategorisë elitare në Ukrainë, ka blerë edhe një tjetër futbollist shqiptar. Bëhet fjalë për mbrojtësin Robert Grizha, i cili ka firmosur një kontratë trevjeçare me skuadrën e re. Lajmi është konfirmuar nga menaxheri Nexhmedin Haxhiu, që falë lidhjeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.803Z

  Herta e Berlinit kërkon Debatik Currin

Herta e Berlinit duket se është klubi i ardhshëm e Debatik Currit. Lajmin për Albania-sport.com e dha menaxheri i mbrojtësit të Vorskla Poltavës, Nexhmedin Haxhiu. “Po, është e vërtetë. Menaxheri i Hertës, Rudi Wojtowic me ka kontaktuar, përmes një menaxheri kroat, Ivanisheviç, se H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.670Z

Shpëtim Babaj pranë Metalurgut

Mesfushori kosovar, Shpëtim Babaj, pritet që gjatë javës së ardhshme të provohet te skuadra Metalurg Zaporizhja, që garon në elitën e futbollit të Ukrainës. Lajmin e ka bërë të ditur të shtunën menaxheri i futbollistit, Nexhmedin Haxhiu. Haxhiu tha se gjasat që Babaj të mbetet te k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama