Rezultate te kerkimit per termin: +Menaxheri +Haxhiu

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.357Z

Grizha e Babaj, firma në Ukrainë

Vorska Poltava, skuadra e kategorisë elitare në Ukrainë, ka blerë edhe një tjetër futbollist shqiptar. Bëhet fjalë për mbrojtësin Robert Grizha, i cili ka firmosur një kontratë trevjeçare me skuadrën e re. Lajmi është konfirmuar nga menaxheri Nexhmedin Haxhiu, që falë lidhjeve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.803Z

  Herta e Berlinit kërkon Debatik Currin

Herta e Berlinit duket se është klubi i ardhshëm e Debatik Currit. Lajmin për Albania-sport.com e dha menaxheri i mbrojtësit të Vorskla Poltavës, Nexhmedin Haxhiu. “Po, është e vërtetë. Menaxheri i Hertës, Rudi Wojtowic me ka kontaktuar, përmes një menaxheri kroat, Ivanisheviç, se H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.670Z

Shpëtim Babaj pranë Metalurgut

Mesfushori kosovar, Shpëtim Babaj, pritet që gjatë javës së ardhshme të provohet te skuadra Metalurg Zaporizhja, që garon në elitën e futbollit të Ukrainës. Lajmin e ka bërë të ditur të shtunën menaxheri i futbollistit, Nexhmedin Haxhiu. Haxhiu tha se gjasat që Babaj të mbetet te k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.420Z

Zhjeçi, Dragusha, Gashi, Krasniqi dhe Kukaj teste ne Europë

Nga Ejup LLUMNICA Arben Zhjeci, Muhamet Dragusha, Fisnik Gashi, Benis Krasniqi dhe Liridon Kukaj do të jenë futbollistët e parë që sivjet do ta provojnë fatin e tyre për të kaluar në ndonjë skuadër evropiane. Është menaxheri Nexhmedin Haxhiu, i cili ka mundësuar që këta futboll

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.287Z

Cluj kërkon Babajn

Skuadra Universitatea Cluj ka shprehur interesim për transferimin e Shpëtim Babajt, i cili i ka rënë në sy gjatë ndeshjes miqësore me Trepçën. Por, menaxheri Nexhmedin Haxhiu tregon se klienti i tij nuk është edhe aq i ‘nxehtë’ për kalimin në klubin rumun. Nga Driton Beris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.240Z

Panathinaikos e Kotbus, në garë për Armend Dallkun

Përveç anglezëve të Sundërlend, në garë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit kosovar, Armend Dallku, kanë hyrë edhe grekët e Panathinaikosit dhe gjermanët e Energie Kotbus. Ndërkohë, edhe Livorno në Serinë A vazhdon të ndjekë me interes zhvillimet rreth lojtarit të Kombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.616Z

Babaj, drejt Ukrainës

Nga Express më 16 janar 2011 në ora 12:13 Skuadra ukrainase, Metalurg Zaporizhya ka zgjuar interesim për mesfushorin kosovar Shpëtim Babaj, i cili së fundmi ka luajtur në Superligën e Shqipërisë me Tiranën. Ekipi ukrainas e ka ftuar mesfushorin 29 vjeç për t’u provuar, derisa m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama