Rezultate te kerkimit per termin: +Menduh +Thaci

Total: 338
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.526Z

Menduh Thaci Sherbimetsekrete serbe shkaktarete konfliktit ne 2001

PRISHTINEuml- Ishin sherbimet sekrete serbe qe iniciuan konflintin e armatosur te vitit 2001 ne Maqedoni. Keshtu ka deklaruar kreu i Partise Demokratike Shqiptare ne Maqedoni Menduh Thaci ne nje interviste per Radio Evropa e Lire. Thaci akuzon ish-drejtues te UCK-se aktualisht drejtues te Bashkimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.107Z

Menduh Thaci apel shqipfolesve VIDEO

Transmetuar me 12052015 - 1800 Tetove 12 maj 2015 NOAal- Kryetarii i PDSH ne Maqedoni Menduh Thaci gjate nje konference per shtyp ne Tetove ne nje apel drejtuar shqiptareve kerkon qe te mos behen pre e disa shqipfolesve qe mund te pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.569Z

Menduh Thaci ne bisedime me Gruevskin per qeverine

brbrPartia Demokratike Shqiptare ne Maqedoni ka nisur bisedimet me kryeministrin Gruevsi per tu bere pjese e koalicionit qeverises Konfirmimin vjen nga lideri i saj Menduh Thaci i cili u dha fund dyshimeve te ngritura ne media per perfshirjen e kesaj force politike ne qeveri Pavaresisht interesit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.003Z

Menduh Thaci mban jelek antiplumb ne takimet me qytetare

Transmetuar me 31032014 - 2029 Maqedoni 31 mars 2014 NOAal- Menduh Thaci kryetari i Partise Demokratike Shqiptare eshte verejtur se ne tubimet zgjedhore te cilat po i realizon koheve te fundit me qytetaret eshte duke mbajtur jelek anti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.928Z

Menduh Thaci: Shpallja e pavaresise, korrigjim i historise

Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare (PDSH) ne Maqedoni, Menduh Thaci, deklaroi ne Tirane, se "ajo qe ka me teper rendesi per Kosoven eshte e ardhmja dhe hapat qe duhet te ndermerren per te ecur perpara". I ftuar ne forumin "Kosova dhe Sfidat pas Pavaresise", qe u zhvillua ne Tirane, Thaci tha s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.388Z

Menduh Thaci kerkon rikonfirmim si kryetar i PDSH-se

p styletext-align leftPartia Demokratike Shqiptare ne Maqedoni mban kongresin e radhes per zgjedhjen e kreut dhe organeve te reja te saj I vetem ne kete gare per te rikonfirmuar postin e kryetarit eshte lideri aktual Menduh Thaci brbr p styletext-align left p styletext-align leftSipas mediave ne ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.504Z

Menduh Thaci nuk jep doreheqje edhe pse ka humbur zgjedhjet

Transmetuar me 02052014 - 2207 Mendu Thaci PUBLICITET Maqedoni 2 maj 2014 NOAal- Kryetari i PDSH-se Menduh Thaci nuk ka ndermend te dorehiqet edhe pse nga zgjedhjet e se dieles partia e tij pesoi humbje te thelle ndersa kerkesa per he

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama