Rezultate te kerkimit per termin: +Menduh +Thaci

Total: 338
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.569Z

Menduh Thaci ne bisedime me Gruevskin per qeverine

brbrPartia Demokratike Shqiptare ne Maqedoni ka nisur bisedimet me kryeministrin Gruevsi per tu bere pjese e koalicionit qeverises Konfirmimin vjen nga lideri i saj Menduh Thaci i cili u dha fund dyshimeve te ngritura ne media per perfshirjen e kesaj force politike ne qeveri Pavaresisht interesit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.003Z

Menduh Thaci mban jelek antiplumb ne takimet me qytetare

Transmetuar me 31032014 - 2029 Maqedoni 31 mars 2014 NOAal- Menduh Thaci kryetari i Partise Demokratike Shqiptare eshte verejtur se ne tubimet zgjedhore te cilat po i realizon koheve te fundit me qytetaret eshte duke mbajtur jelek anti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.928Z

Menduh Thaci: Shpallja e pavaresise, korrigjim i historise

Kryetari i Partise Demokratike Shqiptare (PDSH) ne Maqedoni, Menduh Thaci, deklaroi ne Tirane, se "ajo qe ka me teper rendesi per Kosoven eshte e ardhmja dhe hapat qe duhet te ndermerren per te ecur perpara". I ftuar ne forumin "Kosova dhe Sfidat pas Pavaresise", qe u zhvillua ne Tirane, Thaci tha s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.388Z

Menduh Thaci kerkon rikonfirmim si kryetar i PDSH-se

p styletext-align leftPartia Demokratike Shqiptare ne Maqedoni mban kongresin e radhes per zgjedhjen e kreut dhe organeve te reja te saj I vetem ne kete gare per te rikonfirmuar postin e kryetarit eshte lideri aktual Menduh Thaci brbr p styletext-align left p styletext-align leftSipas mediave ne ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.504Z

Menduh Thaci nuk jep doreheqje edhe pse ka humbur zgjedhjet

Transmetuar me 02052014 - 2207 Mendu Thaci PUBLICITET Maqedoni 2 maj 2014 NOAal- Kryetari i PDSH-se Menduh Thaci nuk ka ndermend te dorehiqet edhe pse nga zgjedhjet e se dieles partia e tij pesoi humbje te thelle ndersa kerkesa per he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.291Z

Kryetari i PDSH-se z. Menduh Thaci ngushellon Kryeministrin Berisha per aksidentin tragjik te autobusit te linjes Tirane - Athine

Kryeministri Berisha ka marre sot nje telegram ngushellimi nga kryetari i Partise Demokratike Shqiptare ne Maqedoni z. Menduh Thaci per jetet e humbura ne aksidentin automobilistik te nje autobuzi telinjes Tirane ndash Athine. Ne mesazhin e tij zoti Thaci shprehet I nderuar z. Kryeminister Lajm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.254Z

Menduh Thaci takon Berishen

Zhvillimet më të fundit në Maqedoni ishin në fokusin e bashkëbisedimit mes kryeministrit Sali Berisha dhe kryetarit të Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni  z. Menduh Thaçi.  Gjatë këtij takimi kryeministri Berisha i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama