Rezultate te kerkimit per termin: +Menduh +Thaci

Total: 338
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.504Z

Menduh Thaci nuk jep doreheqje edhe pse ka humbur zgjedhjet

Transmetuar me 02052014 - 2207 Mendu Thaci PUBLICITET Maqedoni 2 maj 2014 NOAal- Kryetari i PDSH-se Menduh Thaci nuk ka ndermend te dorehiqet edhe pse nga zgjedhjet e se dieles partia e tij pesoi humbje te thelle ndersa kerkesa per he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.291Z

Kryetari i PDSH-se z. Menduh Thaci ngushellon Kryeministrin Berisha per aksidentin tragjik te autobusit te linjes Tirane - Athine

Kryeministri Berisha ka marre sot nje telegram ngushellimi nga kryetari i Partise Demokratike Shqiptare ne Maqedoni z. Menduh Thaci per jetet e humbura ne aksidentin automobilistik te nje autobuzi telinjes Tirane ndash Athine. Ne mesazhin e tij zoti Thaci shprehet I nderuar z. Kryeminister Lajm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.254Z

Menduh Thaci takon Berishen

Zhvillimet më të fundit në Maqedoni ishin në fokusin e bashkëbisedimit mes kryeministrit Sali Berisha dhe kryetarit të Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni  z. Menduh Thaçi.  Gjatë këtij takimi kryeministri Berisha i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.254Z

Kryeministri Berisha takon kreun e PDSH-se Menduh Thaci

Kryeministri Berisha priti sot në një takim Kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni z. Menduh Thaçi. Gjatë këtij takimi kryeministri Berisha i shprehu dhe njëherë ngushëllimet më të sinqerta z. Thaçi për ndarje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.195Z

Kreu i PDSH Menduh Thaci ne seline e PD takon kryetarin Lulzim Basha

Gjate nje takimi ne seline e Partise Demokratike, Lulzim Basha dhe kreu i PDSH-se ne Maqedoni, Menduh Thaci shkembyen mendime mbi zhvillimet me te fundit politike, ne te dy vendet. Basha tha se shqiptaret e Maqedonise kane te gjithe mbeshtetjen si komunitet shtetformues. “PD mbetet përkra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.989Z

Menduh Thaçi i revoltuar me Ramën e Hashim Thaçin: Harruan 1 milion shqiptarët e Maqedonisë

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi, e ka quajtur marketing politik takimin e drejtuesve të Qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës në Prizren. Thaci është shprehur i revoltuar që kryeministri Edi Rama dhe Hashim Thaçi janë fokusuar vetëm në gjendjen e shqiptarëve të Luginës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.757Z

Menduh Thaçi: Mirënjohje për nderimet që qeveria i bëri Arbën Xhaferit

Berisha dhe Thaçi Kryeministri Sali Berisha priti dje në një takim kryetarin e Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni, Menduh Thaçi. Gjatë këtij takimi, Kryeministri Berisha i shprehu dhe njëherë ngushëllimet më të sinqerta Thaçit për ndarjen nga jeta të presidentit të nderit të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama