Rezultate te kerkimit per termin: +Menjher

Meta: total 808 / total_found 808 / time 0.000 / keyword[0] menjher / docs[0] 808 / hits[0] 933 /
Ver: n det kujdesuni pr flokt tuaj
  • 2017-08-12

Ver: n det kujdesuni pr flokt tuaj

Dielli, uji i kripur dhe era jan t gjitha stres pr flokt tuaj: msohuni t kujdeseni pr ti pasur t shndetshme dhe t rrjedhshme. Dielli, deti, plazhi dhe era: jan kushtet me t cilat qetsohemi m mir gjat pushimeve. Por nuk mund t thuhet e njjta gj pr flokt ton. Ekspozimi i gjat n rrezet diellore tenton

Hotel: 10 klientt m t urryer nga personeli
  • 2017-08-11

Hotel: 10 klientt m t urryer nga personeli

Nga t ndyrt tek t fshehtt, nga t ngathtt tek joshsit, turizmi vjen me nj tjetr an. Vizitort e hutuar q harrojn gjrat e veta n hotel, klient q marrin me vete objekte t dhoms, cdo qndrim mund t shndrrohet n nj anekdot ose histori pr tu treguar. Por duke dal nga ana tjetr, nga ana e atyre q punojn n ho

A u shit Kosova në Mukje? Sadik Premte përballë Malëshovës
  • 2017-08-03

A u shit Kosova në Mukje? Sadik Premte përballë Malëshovës

Prof. Xhelal Gjeçovi Në këto vite të mendimit të lirë, është shkruar e diskutuar shumë për Mukjen  dhe nuk është bërë keq, pasi përmes tyre janë ballafaquar e sqaruar mjaft probleme të diskutueshme të kësaj  ngjarje. Por, përqendrimi i vëmendjes tek Mukja duket se nuk ka qenë

Horoskopi i shijes: vendos në tryez 12 shenjat
  • 2017-08-02

Horoskopi i shijes: vendos në tryez 12 shenjat

Zodiaku ndikon edhe n preferencat ushqimore: ja si t provokoni miqtë, nga dashi te peshqit Kur flasim pr ushqim t gjith kemi preferencat tona. Ka q adhurojn pjatat e para, dikush nuk ia del t heq dor nga nj meze e shijshme ose ka t tjer q cmojn ushqimin e shndetshm dhe t freskt. N baz t shenjs s Zo

Kujdeset 7 ditë për trupin e pajetë të foshnjes, nuk pranonte vdekjen e saj
  • 2017-07-29

Kujdeset 7 ditë për trupin e pajetë të foshnjes, nuk pranonte vdekjen e saj

Këto janë pamjet  dhimbshme që tregojnë një majmun që mban fëmijën e saj të pajetë në krahë. Majmuni i vogël vdiq tragjikisht pasi ra në kontakt me telat me tension të lartë që kalonin mespërmes banorëve në Bangalore të Indisë. Ai ra menjherë në tokë dhe nëna e tij nxi

No Pic available
  • 2016-12-24

Rama i parë me sytë e një bashkëfajtori

Nga Andi Bushati Koço Kokëdhima ka kryer edhe publikisht divorcin përfundimtar me Edi Ramën. Me fjalimin e fortë, këtë të premte, në asmblenë kombëtare, ai i ka dhënë fund një miqësie afro 20 vjeçare, që kish ushqyer sa zili të tejskajshme, po aq edhe fantazi të shfrenuar. Për sh

No Pic available
  • 2016-12-03

Ndarja e re e mandateve: Tiranës i shtohen dy deputetë Durrësit një

KQZ votoi sot me 7 vota projektvendimin, Për caktimin e numrit të mandateve për çdo zonë zgjedhore të zgjedhjeve për Kuvendin e Shqipërisë të vitit 2017. Sipas ndarjes së re i hiqet një mandat Korçës, Kukësit dhe Beratit. Tiranës i  shtohen 2 mandate, Durrësit një mandat Ndarja e