Rezultate te kerkimit per termin: +Menjher

Meta: total 808 / total_found 808 / time 0.000 / keyword[0] menjher / docs[0] 808 / hits[0] 933 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Aksident n Elbasan, dy t plagosur

Elbasan (start)-Si pasoj e nj aksidenti automobilistik n aksin rrugor Tiran-Elbasan mesditn e sotme, dy persona kan mbetur t plagosur rnd. Kshtu, Zoe Gjata, 56 vje dhe Ramazan Zae, 63 vje, drejtuesi i mjetit tip Benz, mbetn t plagosur rnd, pasi mjeti me t cilin udhtonin doli nga rruga, dhe u prplas

No Pic available
  • 2008-11-01

Pranga 54-vjearit pr korrupsion

Durrs (start)-Drejtoria e Policis n Durrs, ka arrestuar n flagranc shtetasin Shefik Gjata, 54 vje, lindur e banues n Tiran, me arsim t lart, me profesion inxhinier. Shtetasi Gjata ishte punonjs si specialist prokurimesh pran Shtpis se Pushimit t Ministris s Brendshme n Durrs. Arrestimi i tij, erdhi

No Pic available
  • 2008-10-04

Braktiset nga nëna, shpetohet nga qeni

 BUENOS AIRES -Një bebe e sapolindur e braktisur nga nëna e saj është shpëtuar nga një qen. Reuters bën të ditur se bebja e lindur nga një nënë 14 vjecare dhe e braktisur më pas është gjetur në një kolibe qensh, ku nje qen femër është kujdesur për të ashtu si për këlyshë