Rezultate te kerkimit per termin: +Menjher

Total: 759
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Shmanget nj tjetr tragjedi

Qytetart e Shijakut i kan shptuar nj tjetr tragjedie t mundshme n kt qytet. Policia ka gjetur n nj shtpi t braktisur 7 predha t paplasura pas nj kontrolli q ajo ndrmorli n kt banes. Uniformat blu menjher kan larguar njerzit nga zona dhe kan krkuar ndihmn e ekspertve pr montimin e predhave. N vendngj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.350Z

Greqi: Vritet 46 vjeari nga Crriku

Nj 46 vjear nga Crriku sht vrar n Athiin nj nat m par. Braho Poe, i cili jetonte n Greqi prej vitesh dhe i pajisur me dokumentacion t rregullt, sht qlluar me nnt plumba n ort e mbrmjes s kaluar. Viktima ka qen n trotuar duke ecur n kmb ndrsa sht qlluar me arm zjarri nga dy persona q udhtonin me moto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.920Z

Aksidentet, një i vdekur, një i plagosur

Nj tjetr aksident sht shnuar mngjesin e sotm, me pasoj vdekjen e nj personi. Ngjarja ka ndodhur n aksin Fier-Seman n zonn e plazhit. Motocikleta me t ciln udhtonte nj 70-vjecar ka dal nga rruga duke u prplasur. Pr pasoj 70-vjecari Ferit Ferko, ka humbur jetn pr shkak t plagve t marra. Ndrkaq,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.508Z

Grushta pr Berlusconin (Video)

Kryeministri italian Silvio Berlusconi sht goditur n mbrmjen e sotme ne sheshin Duomo ne Milano nga nj person 42 vjear. Berlusconi, sht goditur menjher me grusht n fytyr gjat kalimit t tij n shesh n momentin kur po prshendeste edhe mbshtetesit e tij. Mes fansave t tij ndodhej i infiltruar edhe agr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Vetëvaret te kodrat e liqenit borxhliu

Tiran Nj 35-vjear i ka dhn fund jets duke u vetvaruar nga Kodrat e Liqenit Artifi cial n Tiran. Kalimtar t rastit kan lajmruar policin pr ngjarjen, ndrsa menjher kan nisur verifi kimet dhe hetimet. Policia kat ditur se viktima sht shtetasi Florian Spahiu, 35 vje, nga Pogradeci. Kufoma e t riut sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Krkonte drejtsi; Thyen dern e presidencs

Nj 50 vjear nga Fieri ka tentuar t hyj me forc n ambientet e Presidencs. Ai sht Mevlan Fezaj, me banim n Patos t Fierit i cili n paraditen e sotme me makinn e tij Benz Mercedes ka tentuar t futet brenda n presidenc duke u prplasur me portn kryesore t ciln edhe e dmtoi. Menjher kan ndrhyr punonjsit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Tiran: Flakt prpijn shtpin, humbin jetn dy fmij

Dy fmij kan humbur jetn sot si pasoj e nj zjarri q prfshiu banesn e tyre n Sharr t Tirans, bn t ditur burime nga Policia e Tirans. Sipas ktyre burimeve, forcat e policis dhe shrbimet zjarrfikse me t marr njoftimin u nisn menjher n vendin e ngjarjes pr shuarjen e zjarrit. Gjat ktij operacio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama