Rezultate te kerkimit per termin: +Menjher

Meta: total 808 / total_found 808 / time 0.000 / keyword[0] menjher / docs[0] 808 / hits[0] 933 /
No Pic available
  • 2014-06-25

Kosova uron Shqipërinë për statusin

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Krerë të Republikës së Kosovës kanë përcjellë urimet homologëve shqiptarë për marrjen e statusit kandidat. Ata kanë theksuar se ky

Hakmarrja, vritet me armëbabai, i plagosin djalin e shokun 
  • 2014-06-07

Hakmarrja, vritet me armëbabai, i plagosin djalin e shokun 

Të tjera rreth shkrimit FOTO VIDEO SHKODER - Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur mbrëmjen e sotme në lagjen “Bahçallëk” të Shkodrës, ndërsa policia është përqendruar në pist

No Pic available
  • 2014-04-23

Itali, shqiptari kalon Pashkët nëburg, shkak një gabim...teknik

BARI - Një shqiptar ka kaluar tre ditë në burgun e Barit në Itali, për shkak të një gabimi në bankën e të dhënave të gjyqësorit dhe policisë italiane. Ali Gockaj 42 vjeç lindur në Vlorë, u nis nga Durrësi drejt Italisë më 16 prill për të festuar Pashkët me disa familjarë të

No Pic available
  • 2014-04-23

Indi, leopardi hipën mbiçati, terrorizohen banorët

Të tjera rreth shkrimit VIDEO INDI - Një leopard ka terrorizuar banorët e qytetit të Maharashtra në Indi. Kafsha ishte futur në një nga shtëpitë duke kërkuar për ushqim. Dh

No Pic available
  • 2014-04-09

Angli, 4 hajdutë të maskuar grabisinargjendarinë në mes të ditës

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ANGLI - 4 hajdutë të maskuar dhe të armatosur me sopata kanë vjedhur një argjendari në mes të ditës në West Yorkshire të Anglisë.Si&ccedi

No Pic available
  • 2014-04-05

Londër, djali humb ndjenjat nërrugë, shokët i pikturojnë në fytyrë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ANGLI - Kot nuk thonë që atë që të bën miku s’ta bën as armiku. Pas një nate në pubet e Londrës me shokët një djalë i ri

No Pic available
  • 2014-04-03

Schumacher mund te transferohet

Kanë kaluar 94 dite qëkur ish ylli i Formula një Michael Schumacher pësoi një aksident të rëndë teksa bënte ski në pistën e Meribelit në Francë. Sipas informacioneve më të fundit ish piloti mund të transferohet në një klinikë tjetër, sinjal mjaft pozitiv ky pasi më parë në gje