Rezultate te kerkimit per termin: +Menjher

Meta: total 808 / total_found 808 / time 0.000 / keyword[0] menjher / docs[0] 808 / hits[0] 933 /
No Pic available
  • 2014-03-29

Angli, rrëzohet ndërtesapas heqjes së një dërrase

Të tjera rreth shkrimit VIDEO ANGLI- Një ndërtesë dykatëshe qindrëra vjeçare në qytetin e Manchester të Anglisë është shembur pas heqjes së një dërra

No Pic available
  • 2014-03-27

Kukës, aksident me një viktimëpas përplasjes së dy makinave

Të tjera rreth shkrimit FOTO KUKËS - Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti automobilistik mbrëmjen e sotme në periferi të qytetit të Kukësit. Automjeti tip “Opel Corsa” me ta

Policia italiane dhuron pajisje pr Policin e Shtetit
  • 2014-03-04

Policia italiane dhuron pajisje pr Policin e Shtetit

N ambientet e Policis Shkencore u zhvillua sot ceremonia e dhurimit t disa pajisjeve nga Policia italiane pr Policin e Shtetit, pajisje t cilat do ti shrbejn rritjes s kapaciteteve t policis shkencore sa i prket dokumentimit t veprimtaris kriminale, kryesisht n fushn e falsifikimit t dokumentacionit

Humb jetën 34-vjeçari, bie nga shkëmbi
  • 2014-01-03

Humb jetën 34-vjeçari, bie nga shkëmbi

Një i ri shqiptar ka gjetur vdekjen pranë kufirit shqiptaro-maqedonas, para disa ditësh. Autoritete maqedonase e kanë mbajtur trupin për katër ditë dhe vetëm ditën e djeshme ia kanë dorëzuar familjarëve. Mësohet se shkak për vdekj

No Pic available
  • 2013-11-27

Masa për 21 gardianët e burgut, Rushani: Dolëm vetë kur dëgjuam krismat

KORÇË- Gjykata e Korçës ka dhënë sot masën e sigurisë për 21 policët e burgut të sigurisë së lartë në Drenovë.  21 policët e burgut të Drenovës u arrestuan me urdhër të Prokurorisë së Përgjithshme një ditë pas arratisjes së 7 të dënuarve me burgim të përjetshëm nga

No Pic available
  • 2013-11-20

Itali, pas stuhisë “Kleopatra” fillon shpërndarja e ndihmave

 ITALI-Pas tragjedisë që përfshiu Sardenjën gjatë disë së martë, për shkak të ciklonit “Kleopatra”, skuadrat e shpëtimit kanë nisur menjherë punën për t’i ardhur në ndihmë popullatës. Stu

No Pic available
  • 2013-09-17

“Limaj i pafajshëm”, Thaçi: U vërtetua pastërtia e UCK-së

PRISHTINE- Menjherë pas shpalljes së vendimit të Gjykatës së Kosovës për pafajshmëri ndaj Fatmir Limajt dhe bashkëluftëtarëve të tij, ka reaguar Kryeministi i Kosovës, Hashim Thaçi. Kryeministri Thaçi thekson se me k