Rezultate te kerkimit per termin: +Menjher

Total: 759
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Krkonte drejtsi; Thyen dern e presidencs

Nj 50 vjear nga Fieri ka tentuar t hyj me forc n ambientet e Presidencs. Ai sht Mevlan Fezaj, me banim n Patos t Fierit i cili n paraditen e sotme me makinn e tij Benz Mercedes ka tentuar t futet brenda n presidenc duke u prplasur me portn kryesore t ciln edhe e dmtoi. Menjher kan ndrhyr punonjsit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Tiran: Flakt prpijn shtpin, humbin jetn dy fmij

Dy fmij kan humbur jetn sot si pasoj e nj zjarri q prfshiu banesn e tyre n Sharr t Tirans, bn t ditur burime nga Policia e Tirans. Sipas ktyre burimeve, forcat e policis dhe shrbimet zjarrfikse me t marr njoftimin u nisn menjher n vendin e ngjarjes pr shuarjen e zjarrit. Gjat ktij operacio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.676Z

Vrasje me thika në Kamëz, vdes 25-vjeçari

Robert Artndrecaj 25 vje ka mebtur i vdekur pasi sht goditur disa her me thik. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 18.00 pran Universitetit Bujqsor t Kamzs, ku dy persona e kan goditur disa her me thik n trup 25-vjearin. Policia e cila ka mbrrritur menjher n vendngjarje, ka arrestuar njrin prej autorve, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Sherr n kazino, vritet 45 vjeari

Vritet n mes t Tirans 45 vjeari Muharrem Lika. Ngjarja e rnd ka ndodhur nj nat m par rreth ors 21:00 n nj kazino pran stacionit t trenit n kryeqytet. Burime policore bjn t ditur se Lika ka qen duke luajtur brenda n kazino, teksa ka humbur nj sasi parash dhe ka nisur t godas kompjuterat q ndodheshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.423Z

Helmohen 30 fëmijë në Voskopojë

M tepr se 30 fmij nga qyteti i Elbasanit kan psuar helmim gjat nj ekskursioni n Voskopoj. Shkak i helmimit mendohet t jet ushqimi i konsumuar n nj nga lokalet e fshatit, por nuk prjashtohet edhe mundsia e ndryshimeve klimaterike. 6 prej fmijve, t moshs nga 10-15 vje, t cilt ishin n gjendje m t rndua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.787Z

Ministria e Punëve të Jashtme: Izraeli hetim të menjëhershëm për ngjarjen

Me an t nj deklarate pr shtyp, Ministria shqiptare e Punve t Jashtme thekson se sht duke ndjekur e shqetsuar situatn e krijuar n Lindjen e Mesme, ndrsa i krkon autoriteteve izraelite t nisin menjher hetimiet n lidhje me ngjarjen. “Ministria e Punve t Jashtme e Republiks s Shqipris sht duke ndj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.818Z

Selanik, sulmohet konsullata turke

Persona t panjohur kan hedhur bomba artizanale kundr konsullats turke n qytetin e Selanikut, n Greqi. Policia greke tha se ngjarja ndodhi ne oren 04:15 minuta te mngjesit. Burime nga vendgjarja thon se njra prej tyre shprtheu duke demtuar fasadn e ndrtess. Menjher n zon mberritn zjarrfikesit q mun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama