Rezultate te kerkimit per termin: +Merret

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.606Z

Permbytjet, Stojku merret ne pyetje

Drejtori i Korporates Elektroenergjitike Muharrem Stojku merret ne pyetje ne Prokurorine e Shkodres. Kreu i KESH eshte pyetur per menaxhimin e kaskades se Hidrocentraleve para dhe gjate permbytjeve.Aktualisht Prokuroria e Shkodres po verifikon dokumentat e KESH  nese eshte zbatuar ap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.191Z

Banesat, si merret hipoteka

19/07/2010 Procedura e plotë për marrjen e pronësisë së apartamenteve të blera nga firma ndërtuese Afatet edhe pagesat për garazhet, verandat dhe ballkonet e jashtëm. Ja dokumentet Të gjithë ata persona që duan të blejnë apartamente nga firma, e cila ka ndërtuar objektin, duhet të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.873Z

Izrael, Olmert, merret ne pyetje

Kryeministri izraelit, Ehud Olmert merret serish ne pyetje, pasi eshte nen hetim per dy ceshtje te ndryshme. Kjo eshte seanca e nente e marrjes ne pyetje te shefit te kabinetit. Nje prej hetimeve ka te beje per bileta avionesh, per te cilat Olmert eshte demshperblyer ne shuma te medha ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.730Z

Merret vendimi, Kastriot Islami përjashtohet nga PS

Share Kastriot Islami nuk është më pjesë e Partisë Socialiste. Vendimi është marrë nga ana e grupit parlamentar gjatë mbledhjes së sotme, pas propozimit të Kryesisë së PS-së ditën e premte. Grup parlamentar ka votuar me unanimitet për përjashtimin e Islamit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.510Z

Rama Berisha te merret seriozisht me permbytjet

Pres dhe shpresoj qe kryeministri te merret me zonen e permbytur te Shkodres qe eshte shembelltyra e deshtimit te tij dhe te mos te merret duke pergojuar flamurin e perbashket. Berisha eshte njeriu me pak i duhur per te na e kujtuar flamurin tha kryebashkiaku. Rama ishte i pranishem sot ne inspektim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.441Z

Shulku: Xhani do të merret në pyetje

Presidenti i Partizanit, Albert Xhani do të merret në pyetje për deklaratat që ka bërë pak ditë më parë se lojtarët e skuadrës së tij, i shitën ndeshjen kundër Shiroki Brijeg, e vlefshme për turin e parë paraeliminator të Kupës UEFA. Përgjegjësi i sektorit të garave, Ilir S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.542Z

Rama: Politika merret me të gjithë

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në çeljen e vitit të ri të Akademisë Politike në PS. Duke folur para studentëve të kësaj akademie Rama tha se duhet të mësojnë që politika nuk është e keqe po një forcë për të bërë të mundura ndryshimet. Pa dyshim që në terrenin e sotëm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama