Rezultate te kerkimit per termin: +Mesa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.565Z

 200 mijë euro anulojnë “gjyqin” e Vllaznisë Mesa duket “hedhja në treg” e 200 mijë eurove nga presidenti i Tiranës, Refik Halili, për fitimin me çdo çmim të kampionatit, çvlerësoi edhe masën ekstreme të klubit më të vjetër shqiptar, tashmë në

Nuk ka asnjë ndëshkim me gjobë ndaj futbollistëve të Vllaznisë, edhe pse u fol shumë se presidenti i klubit shkodran, Valter Fushaj, do të reagonte ashpër pas barazimit të papritur të Vllazninë me Lushnjën në “Loro Boriçi” (1-1, java 32), sipas së cilës drejtuesit kuqeblu pritej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.053Z

 Duka: “Ari Han 100 për qind i sigurt”“Ai është 100 për qind i sigurt në rolin e trajnerit dhe barazimi me Maltën nuk e ka rrezikuar aspak pozitën e tij në krye të kombëtares”, - tha Duka, i cili mesa duket e sheh pozitiv bilancin e deritanishëm

Bosi i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, konfirmoi për mediat kosovare se nuk ka ndërmend t’i kërkojë dorëheqjen apo të shkarkojë trajnerin aktual të Kombëtares së Shqipërisë A, holandezin Ari Han, pas barazimit dëshpërues me Maltën (0-0) në transfertë. President

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.667Z

  Bylykbashi: “Mos me neglizhoni, e meritoj Kombëtaren”“Mesa po kuptoj edhe të luash jashtë, edhe të jesh titullar nuk qenka e nevojshme për të qenë pjese e Kombëtares. Nuk di çfarë të bej më tepër që të jem në Kombëtare”

Është një nga ata që e meriton më të vërtetë fanellën e rëndë të përfaqësueses kuqezi. Është vlerësuar gjithmonë si një nga më virtuozët e futbollit shqiptar. Madje edhe në Ukrainë, ku luhet një futboll shumë më të përparuar se i yni, elbasanasi Dorian Bylykbashi ka mundu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.766Z

Shtypi: Manchester City kërkon Cassano-n

Antonio Cassano duket se është vënë në shënjestër të Manchester City, që mesa duket e kërkon që në janar. Lajmin e jep e përditshmja britanike "Daily Mirror". Mesa duket trajneri Mark Hghes e dëshiron ta ketë në ekip, pasi ka vlerësuar shumë kohët e fundit talentin e B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.816Z

Charlene shtatzene me fekondim artificial

Charlene Wittstock gruaja e ardhshme e princit Albert te Monakos eshte shtatzene. Sipas thashethemeve Charlene i eshte drejtuar fekondimit artificial per ti dhuruar nje trashegimtar bashkeshortit te ardhshem Albert.Ish-kampionia e notit kishte provuar te mbeste shtatzene edhe pak kohe me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.691Z

Zyrtare: Stoichkov jep doreheqjen, tani trajner i Selta Vigos

Nga Kastriot Gjini Mesa duket Shqiperia e "dobet" i ka ngelur ne fyt Hristo Stoickovit. Dhe kjo per arsye se pas barazimit te Bullgarise me Shqiperine, te gjithe ju vune kunder ish futbollistit me ne ze bullgar dhe deri sot ne dreke, trajner i kombetares bullgare. Stoichkovit ju kerkua largimi nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama