Rezultate te kerkimit per termin: +Mesatarja

Meta: total 1000 / total_found 3632 / time 0.002 / keyword[0] mesatarja / docs[0] 3632 / hits[0] 4570 /
No Pic available
  • 2013-07-27

Sa ndikon bukuria

pHulumtimet tregojne qe nxenesve dhe studenteve te bukur u kushtohet me shume kujdes dhe marrin nota me te mira nga arsimtaret pacientet e bukur kujdes me te mire kriminelet e bukur denim me te ulet Pamja fizike ne mase te mire ndikon edhe ne suksesin afaristp pProfesori Daniel Hamermesh nga Univer

BBC: Imazhi i ri i Shqipërisë; “Mirë së vini në rivierën shqiptarë”
  • 2013-07-27

BBC: Imazhi i ri i Shqipërisë; “Mirë së vini në rivierën shqiptarë”

27-07-2013 / Gazeta 55 “Shqipëria është vendi më i fundit i Ballkanit që kërkon t’i bashkohet Bashkimit Europian”, thotë në reportazhin e saj për vendin tonë, gazetarja e BBC, Julia Langdon. Ajo komenton situatën politike

No Pic available
  • 2013-07-27

Reportazhi i BBC për Shqipërinë:“Imazhi i ri i Shqipërisë”

Shqipëria është vendi më i fundit i Ballkanit që kërkon t’i bashkohet Bashkimit Europian. Për ta bërë këtë duhet të bindë Brukselin se ka luftuar korrupsionin dhe krimin e organizuar. Brigjet e saj të zhveshura dhe male

No Pic available
  • 2013-07-26

Moxhi: Higuain nuk i ka cilësitë e Kavanit

Higuain nuk i ka cilësitë e Kavanit si sulmues, ndaj duhej të ishte këmbëngulur në marrjen e Ibrahimoviçit". Ish-drejtori i përgjithshëm i Napolit dhe Juventusit, Luçiano Moxhi, ul kësisoji entuziazmin e ambientit napolitan për ardhjen

Vonohet formulari A2, AKP: Do jetë  gati në fillim të javës që vjen
  • 2013-07-26

Vonohet formulari A2, AKP: Do jetë gati në fillim të javës që vjen

Maturantët në pritje. Këtë vit 300 programe studimi. Formulari do plotësohet online Formulari A2 pritet të jetë gati në fillim të javës që vjen. Edhe këtë vit ai do të plotësohet online, ndërkohë që do të ketë më shumë programe studimi se një vit në parë, rreth 300 të tilla

No Pic available
  • 2013-07-26

Matura, plotësimi i formularit A2, në fillim të javës që vjen

TIRANË- Plotësimi i formularit A2 nga maturantët do të bëhet nga fundi i javës ose fillimi i javës tjetër. Siç njofton edhe Agjencia Kombëtare e Provimeve, deri në fund të javës do të jetë gati sistemi dhe udhëzuesi p&