Rezultate te kerkimit per termin: +Mesazhi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.588Z

Mesazhi i Bieber për Anna Frankun,ngjall polemika

Justin Bieber,ka lënë të gjithë gojëhapur me mesazhin që ka shkruar në Librin e Mysafirëve,në Shtëpinë Muze të Anna Frankut. Këngëtari i cili ndodhet në Europë për një turne,ka vizituar Shtëpinë e Anna Frankut në Amsterdam,e cila është hapur si muze në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.038Z

Suksesi i fushatës te mesazhi

22/03/2005  Kompania amerikane nis zyrtarisht punën për fushatën elektorale të Partisë Demokartike BG&R organizoi zgjedhjet e Xhorxh Bush dhe të Jushçenkos Drejtori i Kompanisë Amerikane të Zgjedhjeve, Barbour Griffit & Rogers, Lany Griffit, tha dje se suksesi i fushatës elektor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.478Z

Mesazhi i Armina Mevlanit: Filozofi, apo mesazh për Familjen?

Armina Mevlani përveçse një e pasionuar ndaj modës, duket se ka edhe një pasion për filozofinë. Të paktën kështu duket nga postimi i saj i fundit. Këtë muaj e shpenzova duke lexuar mbi jetën e Marilyn Monroe! Mora shënim shumë shprehje të saj. Kur futesh në brendësi të gjërave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.424Z

Mesazhi i Gaddafi-t Mos festoni

Ish-udhëheqësi i Libisë, Muamar Gaddafi rishfaqet përmes një mesazhi audio. Ai paralajmeroi kundërshtarët se mbrojtja e NATO-s nuk do të vazhdojë pafundësisht. “Si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.207Z

Mesazhi i ri i Bin Laden: SHBA, fajtore për ndryshimet klimatike

Shtetet e Bashkuara dhe fuqit e tjera botrore jan fajtore pr ndryshimet klimatike. Mesazhi i ri i Osama Bin Laden lshon kritika t forta ndaj ish-Presidentit Bush, pr refuzimin e Traktatit t Kiotos. Ky sht mesazhi i dyt i organizats terroriste n pak dit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.948Z

Mesazhi në Twitter: Sot do të ndodhë sulm terrorist!

Një vajzë ka bërë një parashikim thuajse profetik mbi sulmin terrorist në Shën Petersburg të Rusisë, ku humbën jetën 12 persona dhe rreth 50 të tjerë mbetën të plagosur. Sulmi ka ndodhur 6 orë pas postimit të një mesazhi në rrjetin social Twitter, ku paralajmëronte se sot do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.798Z

Aksidenti i tmerrshëm në Itali/ Mesazhi prekës i shoqes së Xhesikës

Ata nuk e besojnë ende se miqtë e tyre e ndalën frymën e fundit në atë aksident të tmerrshëm me makinë, në mes të natës në Romë. Asnjë prej miqve nuk bëjnë paqe me faktin se shokët dhe shoqet e tyre nuk do ti shohin më. Pas lajmit per vdekjen dhe aksidentin që pushtoi mediat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama