Rezultate te kerkimit per termin: +Mesazhi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.417Z

Mesazhi i Gadafit: Mos festoni!

Ish-udhëheqësi i Libisë, Muamar Gedafi rishfaqet përmes një mesazhi audio. Ai paralajmeroi kundërshtarët se mbrojtja e NATO-s nuk do të vazhdojë pafundësisht. “Sistemi politik në Libi është i bazuar mbi pushtetin e popullit. &Eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.472Z

Mesazhi që shkaktoi panik në redaksinë e Shqiptarja.com

Foto 1 nga 2 Policia e Tiranës u alarmua pas një mesazhi për vendosjen e një bombe në redaksinë e gazetës "Shqiptarja.com" të botuesit Carlo Bollino. Pas kontrollit rezultoi se alarmi ishte fals. Alarmi u dha nga një mesazh të mbërritur në redaksi, me këtë përmbajtje: "Unë S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Mesazhi i Brukselit

Pjesë të raportit të vlerësimit të BE-së për zhvillimet në Ballkan, një epistolar tradicional i fundvitit, janë bërë të ditura ndërkohë që pritet të publikohet zyrtarisht dokumenti. Korrespondentet e Brukselit, me aksesin që kanë na kanë sinjalizuar se nga qendra e Europës nuk p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.966Z

Mesazhi që parashikoi rrëzimin e avionit para 1 muaji

Një mesazh në Twitter, i shkruar përpara një muaji, ka nisur të qarkullojë në internet sërish, pasi duket se është një paralajmërim i frikshëm i asaj që ndodhi dy ditë më parë, kur një avion i Malaysia Airlines u rrëzua mbi Ukrainë. Mesazhi u shkrua më 17 qershor dhe pak a sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.925Z

Mesazhi i Obama, 26 milione spektatore

Mbi 26 milione telespektatore kane ndjekur mbremjen e djeshme spotin elektoral te kandidatit demokrat per ne Shtepine e Bardhe, Barack Obama. Lajmin e bejne te ditur mediat amerikane. Mesazhi u transmetua nga CBS, NBC dhe Fox. Ai zgjati plot 30 minuta dhe kushtoi disa miliona dollare.&nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.514Z

E vetmuar për Krishtlindje, mesazhi prekës i Rozana Radit

Në këto ditë festash, Rozana Radi duket se ndjen mungesën e njerëzve të saj më të dashur, më shumë se kurrë. Ndërsa të gjithë kanë zgjedhur të festojnë e urojnë në mënyra të ndryshme, këngëtarja ka prekur të gjithë me mesazhin e saj. Vetëm nëse do isha me nënën dhe ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.216Z

Fotogaleria e ndeshjes: Mesazhi që tërboi Gjermaninë

Gjermania u mund nga Franca në gjysmëfinalen e Evropianit. Për këtë po flet mbarë Europa këto orë. Por ndërsa shumë njerëz po flasin për detajet e ndeshjes, një mesazh nga një politikane gjermane është kryelajmi i gazetës më të madhe, Bild. Nënkryetarja e partisë Alternativa p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama