Rezultate te kerkimit per termin: +Mesazhi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.925Z

Mesazhi i Obama, 26 milione spektatore

Mbi 26 milione telespektatore kane ndjekur mbremjen e djeshme spotin elektoral te kandidatit demokrat per ne Shtepine e Bardhe, Barack Obama. Lajmin e bejne te ditur mediat amerikane. Mesazhi u transmetua nga CBS, NBC dhe Fox. Ai zgjati plot 30 minuta dhe kushtoi disa miliona dollare.&nb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.514Z

E vetmuar për Krishtlindje, mesazhi prekës i Rozana Radit

Në këto ditë festash, Rozana Radi duket se ndjen mungesën e njerëzve të saj më të dashur, më shumë se kurrë. Ndërsa të gjithë kanë zgjedhur të festojnë e urojnë në mënyra të ndryshme, këngëtarja ka prekur të gjithë me mesazhin e saj. Vetëm nëse do isha me nënën dhe ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.216Z

Fotogaleria e ndeshjes: Mesazhi që tërboi Gjermaninë

Gjermania u mund nga Franca në gjysmëfinalen e Evropianit. Për këtë po flet mbarë Europa këto orë. Por ndërsa shumë njerëz po flasin për detajet e ndeshjes, një mesazh nga një politikane gjermane është kryelajmi i gazetës më të madhe, Bild. Nënkryetarja e partisë Alternativa p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.492Z

Ertugrul feston ditëlindjen, mesazhi emocionues i bashkëshortes

Aktori turk, Engin Altan Duzyatan, i njohur për rolin e Ertugrulit në serialin me të njëjtin titull ka festuar sot 38-vjetorin e lindjes. Mes shumë urimeve nga miqtë dhe fansat në rrjetet sociale, mesazhi më emocionues është ia që i është dërguar nga bashkëshortja, Nesliah A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.588Z

Mesazhi i Bieber për Anna Frankun,ngjall polemika

Justin Bieber,ka lënë të gjithë gojëhapur me mesazhin që ka shkruar në Librin e Mysafirëve,në Shtëpinë Muze të Anna Frankut. Këngëtari i cili ndodhet në Europë për një turne,ka vizituar Shtëpinë e Anna Frankut në Amsterdam,e cila është hapur si muze në vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.038Z

Suksesi i fushatës te mesazhi

22/03/2005  Kompania amerikane nis zyrtarisht punën për fushatën elektorale të Partisë Demokartike BG&R organizoi zgjedhjet e Xhorxh Bush dhe të Jushçenkos Drejtori i Kompanisë Amerikane të Zgjedhjeve, Barbour Griffit & Rogers, Lany Griffit, tha dje se suksesi i fushatës elektor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.478Z

Mesazhi i Armina Mevlanit: Filozofi, apo mesazh për Familjen?

Armina Mevlani përveçse një e pasionuar ndaj modës, duket se ka edhe një pasion për filozofinë. Të paktën kështu duket nga postimi i saj i fundit. Këtë muaj e shpenzova duke lexuar mbi jetën e Marilyn Monroe! Mora shënim shumë shprehje të saj. Kur futesh në brendësi të gjërave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama