Rezultate te kerkimit per termin: +Mesi

Total: 7296
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.446Z

FOTOT/ Lionel Mesi çmend femrat

Fitimi i Topit të Artë nga Lionel Mesi, ka nxehur fanset e tij. Ja si e ka festuar kjo modele, fitoren e Mesit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.786Z

Pike: Mesi vendimtar, Kristiano spektakolar

SHKRUAN: Jeton Selimi 06-04-2011 11:16Mbrojtësi bën krahasimin mes dy lojtarëve, ndërsa argjentinasi mendon se sistemi i lojës që aplikohet te Barça, i vjen shumë për shtat Zherard Pike, mbrojtësi i Barcelonës, krahasoi dy futbollistët që vlerësohen si më të mirët në botë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.050Z

Mafia shqiptare financoi Mesiçin?

ZAGREB- Kriminelët shqiptarë në Kroaci dhe në botë në vitin 2000 kanë financuar Stipe Mesiçin në fushatën e parë të zgjedhjeve presidenciale. Lajmi që pritet të ketë jehonë të gjerë në rajon ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.197Z

Braida: Mesi do largohet

Lionel Mesi do të largohet nga Barcelona për të kaluar te Paris St Zhermeni ose Mançester Siti, pohon drejtori sportiv i ekipit katalanas Ariedo Braida. 27-vjeçari ka një kontratë me Barçën deri në vitin 2018 dhe klauzola e argjentinasit është 250 milionë euro. Braida nuk beson në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.432Z

Epiqendra e Barcelonës quhet Lionel Mesi

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola e ka lavdëruar yllin Lionel Mesi, i cili shënoi tre gola, në fitoren ndaj Atletio Madridit, të shtunën mbrëma. Sulmuesi argjentinas e udhëhoqi gjigantin katalanas drejt fitores së 16-të rresht në La Liga këtë sezon. Fitorja i mundësoi Barcelonës q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.373Z

Mesi, tre gola në miqësore

Leo Mesi rigjeti golin, por vetëm për bamirësi. Jashtëklasi argjentinas ishte protagonist i një triplete në një miqësore të zhvillua në Panama. Mesi ishte pjesë e një seleksioni amerikanojugor (fitoi 6-4). Në përfaqësuesen e Botës luanin edhe Kristian Vieri dhe Marko Materaci. Bur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.577Z

Lionel Mesi, merr zyrtarisht Topin e Arte

Lionel Mesi ka marre zyrtarisht dje ne Paris trofeun e Topit te Arte, dhene nga drejtori i pergjithshem i revistes prestigjoze, "France Football", Denis Kaumier. - "Dua t'iu dedikoj edhe shokeve te mi te ekipit," - theksoi sulmuesi i Barcelones, i emocionuar jo pak, pas ketij momenti. - "Sulmuesi i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama