Rezultate te kerkimit per termin: +Mesia +Doda

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.774Z

Situata në PD, Mesila Doda: Ja gabimi i vetëm i Sokol Olldashit

Mesia Doda, ish-deputete e PD-së, ka risjellë sot përmes një postimi në facebook, garën mes Lulzim Bashës dhe Sokoll Olldashit për kreun e PD-së, duke marrë shkas nga kritikat që ish-kryeministri Berisha bëri dje për Bashën. Sekretarja e Përgjithshme e PDIU-së, shpreh konsideratën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.518Z

Ish-Sigurimsat nuk do të përjashtohen nga funksionet publike?

Tiranë - Komisioni i Ligjeve ka rrëzuar sot nismën e deputetëve Mesila Doda dhe Shpëtim Idrizi për hapjen e dosjeve, ndërsa ka miratuar variantin e qeverisë. Relatori i dy projektligjeve për dosjet e sigurimit të ish-sistemit komunist, Armando Subashi theksoi në fjalën e tij se nisma e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.210Z

Nata e Bardhë, FatbardhKadilli: Perversitet politik

TIRANE-Opozita akuzon për imorale festën e “Natës së Bardhë”. Dy prej eksponentëve më të lartë të kësaj partie, Edi Paloka dhe Fatbardh Kadili, e kanë cilëuar këtë aktivitet të organizuar nga qeveria si nj&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama