Rezultate te kerkimit per termin: +Mesila +Doda

Total: 1927
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.181Z

Mesila Doda braktis PD-ne

brbrDeputetja Mesila Doda ka konfirmuar ate qe ne Partine Demokratike dihej prej muajsh Ajo eshte larguar nga grupi parlamentar Nepermjet nje postimi ne rrjetet sociale Mesila Doda e cila prej 2009 eshte zgjedhur deputete ne listen e PD ne qarkun e Fierit ka sqaruar se qendrimet e saj ne dy vitet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.823Z

Mesila Doda: Vrasja e policit, tragjedi njerëzore

Një tragjedi njerëzore e ka cilësuar deputetja demokrate Mesila Doda, vrasjen e policit të forcave speciale RENEA, Ibrahim Basha. Përmes një komenti në rrjetet sociale, Doda shkruan se krimi nuk ka as mbrojtje dhe as përkatësi politike. “Sot lutjet dhe ngushëllimet tona shkojnë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.973Z

Mesila Doda: Tu hiqen dekoratat xhelatëve të diktaturës

Deputetja Mesila Doda ka folur në lidhje me çështjen e medaljeve të nderit dhe dekoratave. Ajo ka kërkuar që të dënohen krimet e komunizmit si dhe të hiqen dekoratat për xhelatët e diktaturës. “Në Shqipëri ne vuajmë nga pandëshkueshmëria. Dalin ende njerëz sot, të cilët kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.641Z

Ngjarjet në parlament, Mesila Doda: Kulmi i dështimit

Ish – deputetja Mesila Doda ka komentuar seancën e fundit në parlament dhe raportimet për vdekjen e të vesë së diktatorit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxhës. Në një postim në facebook, Doda ndër të tjera shkruan se është dështim viti 2017-të.  Të lumturohesh se kujton që në 2017

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.057Z

Mesila Doda: Sjella e Ramës ndaj grave, maskiliste

Deputetja Mesila Doda ka kritikuar kryeministrin Edi Rama për takimin e djeshëm me gratë socialiste me rastin e 8 marsit. Ajo e ka quajtur Ramën maskilist. Është e shemtuar, eshte e turpshme, është maskiliste, thene ndryshe eshte anti-feministe, që ti mbledhësh gratë me 8 mars qe te br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.042Z

Mesila Doda, kryetare e grupit parlamentar të PDIU

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda do të jetë kryetarja e re e grupit parlamentar të Partisë Për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, PDIU. Lajmi bëhet me dije nga burime të PDIU, të cilët sqarojnë se lëvizja e Dodës në këtë funksion do të bëhet sapo të çregjistrohet zyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.684Z

Mesila Doda: Gjysma e Kuvendit me sigurimsa

Mesila Doda duket shumë e revoltuar me ndryshimet në ligjin për hapjen e dosjeve. Deputetja demokrate tha për "Sot" se në ligj janë bërë ndryshime, në mënyrë që dosjet të mos hapen për pushtetarët. "Nga lista për hapjen e dosjeve janë hequr edhe deputetët. Këtë e bënë sepse gj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama