Rezultate te kerkimit per termin: +Mesila +Doda

Total: 1927
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.120Z

Albin Kurti dhe Mesila Doda, dakord për Shqipërinë e Madhe

Deputetja e PDIU, Mesila Doda, ka reaguar pas deklaratës së Albin Kurtit për shtetin e përbashkët të shqiptarëve të quajtur Shqipëri. Në rrjetin social Facebook, Mesila Doda shkruan se me Albin Kurtin nuk është dakord në shumë gjëra. Por, shton se tejkalohen të gjitha kur ka një fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.769Z

Zyrtare: Mesila Doda i bashkohet PDIU-së

Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PDIU-së, Shpëtim Idrizi prezantoi sot afrimin e ri në këtë forcë politike. Unë jam i bindur që Mesila do të jetë një forcë e shtuar e kauzës tonë, u shpreh Idrizi. Për shumicën prej jush prania ime në këtë sallë nuk është e panatyrshme,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.842Z

Mesila Doda: Të var tek palma ishte thjesht një batutë

Share Deputetja demokrate, Mesila Doda, duke folur në emisionin Pesë pyetjet e Babaramos, tha se kërcënimi i saj ndaj deputetit socialist, Sajmir Tahiri, se do të të var tek palma e Kryeministrisë, ishte thjesht një batutë. Duke folur për presidentin, Mesila Doda tha se emri i ri do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.624Z

Mesila Doda: Protesta, dështim për Ramën

Për deputeten Mesila Doda shqiptarët patën rastin pardje të shihnin dështimin e radhës së Edi Ramës, ku të gjithë mundëm të evidentonim vetminë dhe braktisjen e madhe me të cilën është dënuar ai nga populli i Tiranës dhe i gjithë Shqipërisë. Sipas saj, kryetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.715Z

Mesila Doda harron sulmet e Topallit

Deputetja demokrate Mesila Doda i ka dale ne mbrojtje koleges se saj Jozefina Topalli ne debatin e kesaj te fundit me deputetin Mark Frroku Edhe pse ne jo pak raste ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka shprehur qendrime kunder deputetes demokrate madje ka munguar edhe ne te gjithe takimet e zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.676Z

Mesila Doda: Gratë në politikë pa feminilitet? Poshtërsi

Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda, mohon se politika zhduk feminilitetin tek femrat. Kjo është një nga poshtërsitë më të mëdha që kam dëgjuar të thuhet për gratë që merren me politikë. Nëse je e urtë dhe e butë, të thuhet se je pulë që të mungon sharmi, nëse je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.736Z

Mesila Doda kujton Olldashin dhe thumbon Bashën

Deputetja e PD, Mesila Doda, e njohur për kundërshtitë e saj me kreun aktual të kësaj partie, ka postuar një foto të saj me deputetin e ndjerë, Sokol Olldashi. "Te pakten sot biem dakort te gjithe qe ti kishe te drejte. Te pakten sot mund te rikujtojme se ti ja kishe thene. Politika nuk esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama