Rezultate te kerkimit per termin: +Mesila +Doda

Total: 1927
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.349Z

Doda: Paskam gabuar doktor, Blushi bolshevik në tentativë

Deputetja e PDIU, Mesila Doda ka reaguar ndaj deputetit socialist Ben Blushi, i cili sëbashku me disa deputetë të tjerë propozuan ndryshimin e kushtetutës për zgjedhjen e presidentit nga populli. Sipas deputetës, Blushi e ka vjedhur këtë ide . Më tej duke e quajtur Blushin Bolshevik në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.972Z

Mesila Doda: FRESSH-in sot po e drejtojnë ata që punuan kundër PS - Erion Veliaj, hajduti i kompjuterave të Mjaft-it

16-01-2012 / Gazeta 55 Zhvillimet politike brenda forumit rinor socialist, s’kanë kaluar jashtë vëmendjes së partive të tjera politike, kjo për shkak të veçorisë dhe precedentit të krijuar nga pengmarrësi i Partisë Socialiste,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.081Z

Revoltohet Mesila: Themeluesit e PD sishin në lista. Kemi nevojë për anëtarësi reale!

Deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda, ndër të paktat e rreshtuara pro Sokol Olldashit në garën për kreun e PD, është revoltuar me listat zgjedhore në PD. Ajo shkruan se shumë themelues dhe anëtarë të PD nuk ishin në lista, ndërkohë që PD-së i duhet një an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.016Z

Deputetja Doda: Largohem nga PD

TIRANE, 26 Shtator/ATSH/- Pas 25 vitesh në krah të së djathtës, deputetja Mesila Doda largohet nga Partia Demokratike. Përmes një letre të hapur të cilën e ka postuar në rrjetin social në Facebook, deputetja Doda shprehet se largohet me keqardhje nga partia të cilën e bashkëthemeloi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.067Z

Doda sulmon Bashen Le PD ne bojkot se eshte vete jashte Kuvendit

Transmetuar me 25102014 - 1703 Deputetja demokrate Mesila Doda Deputetja demokrate Mesila Doda ka sulmuar ashper kryetarin e partise qe i dha mandatin Lulzim Basha duke e akuzuar se eshte duke mbajtur Partine Demokratike jashte Parlam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.945Z

Mesila Doda: Në 23 qershor e djathta fiton 71 mandate – problemi i vetëm është se s’ka më opozitë reale

03-04-2013 / Gazeta 55 Deputetja e Partisë Demokratike në qarkun e Fierit, Mesila Doda pohon se bashkimi PS-LSI i sjell një mandat më shumë koalicionit të djathtë, të kryesuar nga Partia Demokratike. Ajo shkruan në Facebook se, me ikjen e LSI asnj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.329Z

Martesat gay Doda Ndaluam nje ndryshim larg modelit te familjes natyrale tradicionale

Transmetuar me 19072016 - 2100 Deputetja e PDIU-se Mesila Doda e ka cilesuar lajm te mire shfuqizimin nga Komisioni i Posacem i Reformes ndryshimin Kushtetues qe i hapte rrugen legalizimit te martesave gaybr br Arritem te ndalonim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama