Rezultate te kerkimit per termin: +Mesila +Doda

Total: 1927
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.973Z

Mesila Doda: Tu hiqen dekoratat xhelatëve të diktaturës

Deputetja Mesila Doda ka folur në lidhje me çështjen e medaljeve të nderit dhe dekoratave. Ajo ka kërkuar që të dënohen krimet e komunizmit si dhe të hiqen dekoratat për xhelatët e diktaturës. “Në Shqipëri ne vuajmë nga pandëshkueshmëria. Dalin ende njerëz sot, të cilët kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.641Z

Ngjarjet në parlament, Mesila Doda: Kulmi i dështimit

Ish – deputetja Mesila Doda ka komentuar seancën e fundit në parlament dhe raportimet për vdekjen e të vesë së diktatorit Enver Hoxha, Nexhmije Hoxhës. Në një postim në facebook, Doda ndër të tjera shkruan se është dështim viti 2017-të.  Të lumturohesh se kujton që në 2017

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.057Z

Mesila Doda: Sjella e Ramës ndaj grave, maskiliste

Deputetja Mesila Doda ka kritikuar kryeministrin Edi Rama për takimin e djeshëm me gratë socialiste me rastin e 8 marsit. Ajo e ka quajtur Ramën maskilist. Është e shemtuar, eshte e turpshme, është maskiliste, thene ndryshe eshte anti-feministe, që ti mbledhësh gratë me 8 mars qe te br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.042Z

Mesila Doda, kryetare e grupit parlamentar të PDIU

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda do të jetë kryetarja e re e grupit parlamentar të Partisë Për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, PDIU. Lajmi bëhet me dije nga burime të PDIU, të cilët sqarojnë se lëvizja e Dodës në këtë funksion do të bëhet sapo të çregjistrohet zyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.684Z

Mesila Doda: Gjysma e Kuvendit me sigurimsa

Mesila Doda duket shumë e revoltuar me ndryshimet në ligjin për hapjen e dosjeve. Deputetja demokrate tha për "Sot" se në ligj janë bërë ndryshime, në mënyrë që dosjet të mos hapen për pushtetarët. "Nga lista për hapjen e dosjeve janë hequr edhe deputetët. Këtë e bënë sepse gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.298Z

Mesila Doda: Pash Zotin, na i kurseni tmerret..hollësitë kriminale

Kryetarja e grupit parlamentar të PDIU, Mesila Doda është shprehur jo pa tone të forta kundër të gjitha makabriteteve që po ndodhin në Shqipëri. Por në veçanti deputetja Doda ka kërkuar që mediat të jenë më të kursyera në hollësitë për këto krime që po ndodhin në Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.087Z

Nard Ndoka Mesila si burre Mesila Doda Nard je bur shteti

Transmetuar me 25032015 - 0010 Nard Ndoka fyen Mesila Doden ajo ia kthen duke i publikuar nje videobr br Deputeti Nard Ndoka ka ironizuar me deputeten e Partise Demokratike Mesila Doda duke thene se ajo futet te meshkujtbr br Por nuk ka munguar kunderpe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama