Rezultate te kerkimit per termin: +Mesila +Doda

Total: 1927
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.057Z

Mesila Doda: Sjella e Ramës ndaj grave, maskiliste

Deputetja Mesila Doda ka kritikuar kryeministrin Edi Rama për takimin e djeshëm me gratë socialiste me rastin e 8 marsit. Ajo e ka quajtur Ramën maskilist. Është e shemtuar, eshte e turpshme, është maskiliste, thene ndryshe eshte anti-feministe, që ti mbledhësh gratë me 8 mars qe te br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:30.042Z

Mesila Doda, kryetare e grupit parlamentar të PDIU

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Mesila Doda do të jetë kryetarja e re e grupit parlamentar të Partisë Për Drejtësi, Integrim dhe Unitet, PDIU. Lajmi bëhet me dije nga burime të PDIU, të cilët sqarojnë se lëvizja e Dodës në këtë funksion do të bëhet sapo të çregjistrohet zyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.684Z

Mesila Doda: Gjysma e Kuvendit me sigurimsa

Mesila Doda duket shumë e revoltuar me ndryshimet në ligjin për hapjen e dosjeve. Deputetja demokrate tha për "Sot" se në ligj janë bërë ndryshime, në mënyrë që dosjet të mos hapen për pushtetarët. "Nga lista për hapjen e dosjeve janë hequr edhe deputetët. Këtë e bënë sepse gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.298Z

Mesila Doda: Pash Zotin, na i kurseni tmerret..hollësitë kriminale

Kryetarja e grupit parlamentar të PDIU, Mesila Doda është shprehur jo pa tone të forta kundër të gjitha makabriteteve që po ndodhin në Shqipëri. Por në veçanti deputetja Doda ka kërkuar që mediat të jenë më të kursyera në hollësitë për këto krime që po ndodhin në Shqipëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.087Z

Nard Ndoka Mesila si burre Mesila Doda Nard je bur shteti

Transmetuar me 25032015 - 0010 Nard Ndoka fyen Mesila Doden ajo ia kthen duke i publikuar nje videobr br Deputeti Nard Ndoka ka ironizuar me deputeten e Partise Demokratike Mesila Doda duke thene se ajo futet te meshkujtbr br Por nuk ka munguar kunderpe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.120Z

Albin Kurti dhe Mesila Doda, dakord për Shqipërinë e Madhe

Deputetja e PDIU, Mesila Doda, ka reaguar pas deklaratës së Albin Kurtit për shtetin e përbashkët të shqiptarëve të quajtur Shqipëri. Në rrjetin social Facebook, Mesila Doda shkruan se me Albin Kurtin nuk është dakord në shumë gjëra. Por, shton se tejkalohen të gjitha kur ka një fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.769Z

Zyrtare: Mesila Doda i bashkohet PDIU-së

Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PDIU-së, Shpëtim Idrizi prezantoi sot afrimin e ri në këtë forcë politike. Unë jam i bindur që Mesila do të jetë një forcë e shtuar e kauzës tonë, u shpreh Idrizi. Për shumicën prej jush prania ime në këtë sallë nuk është e panatyrshme,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama