Rezultate te kerkimit per termin: +Mesin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.860Z

Majlinda në mesin e yjeve

Majlinda Kelmendi është futur në mesin e yjeve më të mëdha të sportit botëror, në një projekt të gjigantit medial në Angli BBC, për Lojërat Olimpike Londra 2012. Ky projekt do të fillojë në verë të këtij viti, ndërsa pritet të përfundohet për 2 vjet. Aty do të përfshihen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.553Z

Laporta: Morati, harroje Mesin!

Joan Laporta, njeriu që do të mbetet në historinë e Barcelonës si presidenti i "tripletës", arritjes historike të sukseseve në sezonin e kaluar (La Liga, Champions dhe Kupa e Mbretit), pret Masimo Moratin me krahë hapur, por nuk do ta tolerojë. "Duhet të mundim Interin për të ecur përp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.965Z

Bobi Robson: Siti, bli Lionel Mesin

Ish-trajneri i Anglisë dhe i Barcelonës, Sër Bobi Robson, këshilloi Mançester Sitin që të tentojë të blejë Lionel Mesin. Klubi i Premiershipit po përgatit oferta milionere për disa yje botërore, por legjenda e futbollit britanik mendon se ata duhet të heqin dorë nga gjithçka dhe të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.967Z

Maradona debuton pa Lionel Mesin

Diego Maradona do të debutojë si trajner i përfaqësueses argjentinase më 19 nëntor, në miqësoren me Skocinë. Në ndeshjen e parë, trajneri 48-vjeçar duhet të bëjë pa shërbimet e Leo Mesit. Kjo për të respektuar marrëveshjen ndërmjet Federatës Argjentinase (AFA) dhe klubit katalan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.938Z

Botërori, Ronaldo:Argjentina favoritesepse ka Mesin

TIRANE- Golshënuesi më i mirë në historinë e kampionatit botëror, braziliani Ronaldo, ka vlerësuar Argjentinën si favoriten për të fituar Kupën e Botës. "Argjentina ka teknikë individuale, vullnet dhe taktikë, por ka mbi të gjitha Mesin. Dhe Maradona është duke i motivuar futbo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.851Z

Të mëdhenjtë e Europës ndjekin Mesin e Kosovës

Talenti Barcelona, PSG e Arsenali monitorojnë 15-vjeçarin Edon Zhegrova Zhegrova - Në moshën 11-vjeçare u shpall futbollisti më i mirë i Milan Junior Camp Edon Zhegrova mund të jetë talenti i madh i radhës që del nga futbolli kosovar. Mesfushori ofensiv 15-vjeçar i ekipit të Prishtinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.665Z

Kakà kurorëzon Mesin me "Topin e Artë"

Kaka ka zgjedhur pasuesin e tij. Dhe nuk është Kristiano Ronaldo. Sikurse bënte të ditur dje e përditshmja katalanase "Sport", milanisti do t‘ia jepte Topin e Artë Leo Mesit. Përveç emrave të njohur, janë më se 21000 lexues nga e gjithë bota, që përmes internetit kanë votuar Mesin.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama