Rezultate te kerkimit per termin: +Mesin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.619Z

Çmenden mediat franceze: PSG, 250 milionë euro për Leo Mesin

Gazeta ShqipBlerjet e bujshme të Zlatan Ibrahimoviç, Tiago Silvës apo Ezekuel Lavecit, ndoshta nuk kanë mjaftuar. Shpenzimi i 200 milionë eurove në merkato në harkun e një viti kalendarik duket se nuk u ka hyrë në sy pronarëve të Paris Saint Germain. Investimet marramendëse të sheikëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.976Z

Barça kërkon një specialist për Mesin

Alarmi i dëmtimeve të shpeshta të Lionel Mesit ka bërë që Barcelona të kërkojë një specialist. Katalanët janë të shqetësuar për gjendjen fizike të talentit argjentinas, që të martën ka pësuar dëmtimin e shtatë në muskuj gjatë këtyre dy viteve të fundit (të katërtin në t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.987Z

Assad Terroristet po fshihen edhe ne mesin e refugjateve siriane

brbrPresidenti sirian Bachar Al-Assad konfirmoi se terroristet po fshihen edhe ne mesin e miliona refugjateve qe po i largohen vatrave te luftes ne shtetin e tyrebrbr brbrI pyetur nga Yahoo News ne lidhje me deklaratat e presidentit amerikan Donald Trump sipas te cilit ekstremistet po fshihen edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Interi e do Mesin, por nuk do ta marrë

Laporta Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka folur për interesin e Interit për lojtarin më të mirë në botë, Lionel Mesin. Por ai nuk dëshiron të dëgjojë për një transferim të tillë. “Unë e di interesimin e Moratit, pasi atij i pëlqen Mesi, sepse atij i pëlqejnë lojtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.833Z

Pedro mbi Mesin

Le të pranojë Spanja dhe disa nga yjet e saj të mos jenë protagonistët absolutë. Le të lejojnë një emër që na është dukur më modest, Pedro Rodrigezin. Ky djalosh është çmendur që nga vapa e 15 gushtit e deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.622Z

Në mesin e viktimave të Berlinit nuk ka asnjë shqiptar

Burimet e Deutsche Welles në Berlin pohojnë se deri tani nuk ka të dhëna se në në mesin e viktimave në Berlin ka dhe shqiptarë. “Ne jemi në kontakt të përhershëm me autoritetet gjermane dhe deri tani nuk ka të dhëna për përfshirjen e shqiptarëve në mesin e viktimave”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.186Z

VIDEO/ Të tallesh me një snajper në mesin e luftës

Asnjëherë nuk është momenti i papërshtatshëm për të bërë humor. Kështu duket në këtë video, ku shfaqen disa rebelë në Siri, që provokojnë një snajper të regjimit të Assad me një kukull si dordolec. Pasi e veshin me xhaketë të zezë dhe maskë, ata e nxjerrin përpara snajp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama