Rezultate te kerkimit per termin: +Mesin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Interi e do Mesin, por nuk do ta marrë

Laporta Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, ka folur për interesin e Interit për lojtarin më të mirë në botë, Lionel Mesin. Por ai nuk dëshiron të dëgjojë për një transferim të tillë. “Unë e di interesimin e Moratit, pasi atij i pëlqen Mesi, sepse atij i pëlqejnë lojtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.833Z

Pedro mbi Mesin

Le të pranojë Spanja dhe disa nga yjet e saj të mos jenë protagonistët absolutë. Le të lejojnë një emër që na është dukur më modest, Pedro Rodrigezin. Ky djalosh është çmendur që nga vapa e 15 gushtit e deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.622Z

Në mesin e viktimave të Berlinit nuk ka asnjë shqiptar

Burimet e Deutsche Welles në Berlin pohojnë se deri tani nuk ka të dhëna se në në mesin e viktimave në Berlin ka dhe shqiptarë. “Ne jemi në kontakt të përhershëm me autoritetet gjermane dhe deri tani nuk ka të dhëna për përfshirjen e shqiptarëve në mesin e viktimave”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.186Z

VIDEO/ Të tallesh me një snajper në mesin e luftës

Asnjëherë nuk është momenti i papërshtatshëm për të bërë humor. Kështu duket në këtë video, ku shfaqen disa rebelë në Siri, që provokojnë një snajper të regjimit të Assad me një kukull si dordolec. Pasi e veshin me xhaketë të zezë dhe maskë, ata e nxjerrin përpara snajp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.217Z

Maradona: Vetëm budallenjtë mund të kritikojnë Mesin

SHKRUAN: Jeton Selimi 11-07-2011 11:42Mos e prekni Leo Mesin se “edhe unë përpara botërorit të vitit ’86 nuk shihesha me sy”. Është mesazhi i fortë dhe i qartë i Diego Armando Maradonës që ka vendosur t’u përgjitet tifozëve të shumtë argjentinas që në Copa America kanë fë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.488Z

SIKUR JETOJMË MESIN E TRANZICIONIT

ALEKSANDËR ÇIPA  Kryetari i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, e la dje qelinë e burgut të Tiranës me vendim të Gjykatës së Apelit, duke kaluar në masën e detyrimit me paraqitje. Vendimi i Apelit rrëzon atë të Gjykatës së Faktit. Në dukje kjo nuk ka asgjë të panatyrshme, por në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.117Z

Obama Do te kryej rregullime ne mesin e mandatit

Njerezit jane te zhgenjyer. Nje nga gjerat e mrekullueshme te demokracise eshte qe kur njerezit nuk jane te kenaqur eshte e drejta e tyre detyrimi dhe detyra e tyre ta shprehin kete pakenaqesi deklaroi Obama nga Bombei.Kjo kerkon nga une qe te bej permiresime dhe rregullime ne mesin e mandatit theks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama